Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Klay Thompson, 76ers, Nuggets, Mavericks – NBC Sports Bay Area & California’dan ücretsiz oyunculuk ilgisini çekiyor

Klay Thompson, 76ers, Nuggets, Mavericks – NBC Sports Bay Area & California’dan ücretsiz oyunculuk ilgisini çekiyor

Başka bir gün, başka bir Klay Thompson söylentisi. Ancak NBA’in ücretsiz transfer süresinin yalnızca 48 saate yaklaşmasıyla işler her zamankinden daha da karmaşıklaşmaya başlıyor.

Her geçen gün Thompson’un Körfez’deki süresinin sona erme ihtimali giderek artıyor. Eğer öyleyse, birçok takımın tecrübeli keskin nişancıya ilgi gösterdiği söyleniyor.

Athletic’in Philadelphia 76ers takımı da bu takımlardan biri Sam Amick ve Anthony Slater tarafından bildirildi Cuma sabahı bir kaynağa dayandırılan habere göre, Denver Nuggets, oyuncu opsiyonunu reddeden ve Pazar günü açık piyasaya çıkacak olan serbest oyuncu Kentaious Caldwell-Pope’u kaybederlerse bu konuda bir açıklama yapıldı.

Amick ve Slater bir kaynağa dayandırarak, Denver’ın Caldwell-Pope’un başka bir yerde sözleşme imzalaması halinde “Thompson’ı potansiyel bir yedek oyuncu olarak bağladığını” bildirdi.

Amick ve Slater, “bir dizi rakip takımın” da fiyatına bağlı olarak Thompson’ı dahil etmekle ilgilendiğini ifade etti.

Lig kaynakları, Amick ve Slater’ın rakip takımların isimlerini doğrudan belirtmediğini söyledi. NBA Insider’ı Mark Stein Tim Hardaway Jr.’ın Cuma günü Detroit Pistons’a takasının ardından yeni keşfedilen mali esnekliğe sahip olan Dallas Mavericks, Thompson’ı serbest oyuncu kadrosuna almanın “uygulanabilirliğini araştırmakla” ilgileniyor.

En az üç yıllık bir sözleşme isteyen Thompson, özellikle Caldwell-Pope’un yerine iki yönlü bir oyun olarak Denver’a yardımcı olabilir ve aynı zamanda takımın sezon dışı en büyük önceliklerinden biri olan Dallas’a da şut hizmetlerini sunabilir.

Golden State, Thompson’ı geri getirmek istiyor. Thompson (birkaç ay önce) 2011 yılında kendisini draft eden takımda emekli olmak istediğini söylemişti. O zamandan bu yana çok şey değişti.

Ancak bir karar verilmeden önce zaman hızla geçiyor. Thompson, Warriors’la yollarını ayırırsa, beş kez NBA yıldızı olan oyuncunun başka yerlerde birçok seçeneği olacak gibi görünüyor.

READ  Alabama bir sonraki savunma koordinatörünü aramaya devam ederken, Nick Saban Jeremy Pruitt'i tekmeliyor

Dubs Talk Podcast’i indirin ve takip edin