Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kovboylar, Colts’u havaya uçurmak için dördüncü çeyrekte 33 cevapsız sayı topladı.

Kovboylar, Colts'u havaya uçurmak için dördüncü çeyrekte 33 cevapsız sayı topladı.

Arlington, Teksas – İlk Indianapolis taylar oyun kurucu Matt RyanEğimli geçit, sonra havalandı, sonra daldı fahişe sahibi Onu yakaladım ve mülkiyeti bana geri verdi. Dallas kovboyları İlk yarının son dakikalarında.

Beş kez sonra, 13 saniyeyle, Ördek Prescott Alıcının bekleyen ellerine koşarak sağına doğru koştu. Michael Gallupyolun geri kalanını bitiş bölgesine götüren.

Bunu yaparken Kovboylar sekiz puan yükseldi. Teknik olarak, ikinci yarı hala ufukta görünüyor.

Ama Colts’un bir şansı daha olmayacaktı. Çok yönlü bir Kovboy takımı, Indianapolis’i 54-19 galibiyet yolunda tamamen dağıttı. Doğru okudunuz: Kovboylar 54 sayı atarken 9-3’e yükseldi.

Bu 33 puan, NFL tarihinde tüm zamanların en çok ikinci dördüncü oyun kurucu için berabere kaldı ESPN istatistikleri ve bilgileri. sadece 2007 Detroit Aslanlarıkarşısında 34 sayı atan Chicago Ayıları Dördüncü çeyrekte daha çok gol attı.

Colts, gece maç başına 20.3 koşuya izin verdi. Dördüncü çeyreğe girdiler ve bir tanesine izin verdiler. Sonra Kovboylar patladı ve Coltlar patladı.

Hooker’ın müdahalesi her şeyin sonu değildi ama şüphesiz ivmeyi etkiledi ve olacakların bir önizlemesiydi.

İkinci yarıda, 2014’te Colts tarafından genel klasmanda 14. sırada seçildikten sonra Indianapolis’te dört sezon oynayan Hooker, bir fumble’ı kurtardı ve kariyerindeki ilk golünü eklemek için geri verdi.

Kovboylar, ikinci yarı yıpranırken Colts’u alt etti, silah dizileri zehirli bir saldırıya dönüşürken, fırsatçı savunmaları Ryan’ın elindeki erken bir utançtan toparlandı.

Yeterince kesin, ilk çeyrekte arka arkaya birkaç oyun, Ryan’ın oyun kurucu Anthony Brown’ın 45 yarda tamamlaması ve sağ bek ile başlaması gibi yanmasını içeriyordu. Trevon Diggs – Çift hareketten sakının – L 14 yarda, geniş açık konma bana göre Ashton Doolin.

READ  Eski ESPN sunucusu Rachel Nichols, iş arkadaşlarının onun için "casusluk yaptığını" söyledi

Ancak dördüncü çeyrekte, Kovboylar savunması, bir gol için başarısız bir dönüşe zorladı. Ryan bir sonraki sürüşte yakalandı; Ryan itiraz etti defalarca üçüncü sürüşte ve dördüncüde soyunarak Ryan’ı kovdu. Dallas, her skor sürüşünde gol attı.

İyi bir önlem olarak, Kovboylar geri kaçıyor Ezekiel Elliot Kutlamak için Red Salvation Army çaydanlığına atlayın. Prescott hayali bir kolu hareket ettirdi ve Elliot çaydanlıktan kutudan çıkan bir jack-in-the-box (Kutudaki Zeke?) göstermek.

Elliott kazandan çıktığı gibi, Kovboylar dördüncü çeyrekte ortaya çıktı ve oyunu çok daha fazla dışladı.

Prescott, gece 170 yarda, üç gol ve bir müdahale için 30 üzerinden 20 yaptı.

Geriye doğru koşan kovboylar Tony Pollardhangi olarak başladı Elliott kariyerinde ilk kez yedek kulübesinden indi. Takım sahibi Jerry Jones’un disiplin sorunu olarak tanımladığı durum nedeniyle, hücumdan 106 yarda ve iki hızlı gol atarak katkıda bulundu. Elliott, alıcı olurken 91 yarda ve bir sayı ekledi Sör Kuzu 71 yarda beş pas ve bir skor yakaladı.

Sezon ortasında yırtık bir ACL’den dönen Michael Gallup iki gol attı.

Ryan 233 yarda, iki gol ve üç müdahale için 37 üzerinden 21’ini tamamladı. Ayrıca karışıklığı kaybetti.

Prescott sakatlıktan döndüğünden beri Kovboylar 5-1’e yükseldi ve bu muhtemelen şimdiye kadarki en büyük açıklamalarıydı.

Malik Hooker (28) ve Cowboys savunması, Colts’ta bir numara yaptı. (AP Fotoğrafı/Ron Jenkins)