Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kovboyların, uzun vadeli bir anlaşmaya varamazlarsa, RB Tony Pollard’daki franchise etiketini kullanacakları bildiriliyor.

Kovboyların, uzun vadeli bir anlaşmaya varamazlarsa, RB Tony Pollard’daki franchise etiketini kullanacakları bildiriliyor.

Dallas Cowboys, öyle ya da böyle gelecek sezon Tony Pollard’ı geri getirmeyi planlıyor.

NFL Network’ten Ian Rapoport’a göre, iki taraf uzun vadeli bir sözleşme üzerinde anlaşmaya varamazsa, takım yeniden başlatmada franchise etiketini kullanacak. Franchise etiketini kullanmak için son tarih Salı.

Cuma günü daha sonra gazetecilerle konuşuyorCowboys’un sahibi Jerry Jones rapor hakkında yorum yapmayı reddetti, ancak Pollard’ı ekibin “ayrılmaz” bir parçası olarak da nitelendirdi.

Unvan olmadan Pollard, kariyerinin en iyi sezonunun ardından serbest kalacaktı. Eski dördüncü oyun kurucu, en çok gol çizgisi denemesini yakalayan Ezekiel Elliott ile ayrılmasına rağmen, kariyerinin zirvesinde 1.007 yarda ve 9 hızlı gol attı. Pollard ayrıca havada 371 yard ve 3 gol kazandı.

Pollard, Cowboys’un San Francisco 49ers’a yenilmesinden kaynaklanan kırık bir fibuladan kurtuluyor, ama öyle O dedi Antrenman kampından önce iyi hazırlanacağını düşünüyor. Pollard’daki işareti kullanmak aynı zamanda onu sıkı serbest oyuncular, Dalton Schultz ve güvenlik Donovan Wilson üzerinde kullanamamak anlamına gelir.

Kovboyların geri kaçma planları, NFL’nin sezon dışı en büyük hikayelerinden biridir. Pollard’ı tutmanın yanı sıra Dallas’ın, kariyerinin en düşük 876 yardasını kaydeden ve taşıma başına ortalama kariyerinin en kötü 3,8 yardasını alan Elliott hakkında bir karar vermesi gerekiyor. Elliott, 2023 sezonunda 16,7 milyon dolarlık maaş sınırı almaya hazırlanıyor OverTheCap’teancak Kovboylar onu serbest bırakarak maaş alanından 4,9 milyon dolar tasarruf edebilir.

Tony Pollard’ın gelecek sezonun Kovboyu olacağı söyleniyor. Soru, hangi sözleşmedir. (Jerome Miron-USA Today Sports)

Kovboylar Genel Müdür Yardımcısı Stephen Jones da Bu hafta başlarında ima ettim Takım, 2023 NFL Draftındaki 26. genel seçimini bir geri dönüş yarışında kullanmaktan çekinmezdi. Texas yıldızı Bejan Robinson, Kovboyların taslak planlarını tartışırken popüler bir tartışma konusuydu.

READ  Boston Bruins, siyah bir sınıf arkadaşına saldırmaktan mahkum olmasına rağmen Mitchell Miller'ı imzaladı

Önümüzdeki sezon Dallas’ta topu kim yönetirse yönetsin ve şimdi öyle görünüyor ki Pollard kesinlikle o adamlardan biri olacak, muhtemelen geçen yıla kıyasla aksiyonda bir artış görmeyi bekleyebilirler. Kovboylar koçu Mike McCarthy Son zamanlarda topla daha fazla oynamak istediğini dile getirdi. Saldırı koordinatörü Kellen Moore’un ayrılmasından sonra.

Raiders, RB Josh Jacobs için aynı planlara sahip

Pollard, franchise etiketini kazandığı bildirilen tek yarışçı değildi, çünkü geçen sezonun acele lideri aynı teknede görünüyor.

Las Vegas Raiders, uzun vadeli bir anlaşmaya varamazlarsa, Josh Jacobs’u yeniden başlatmak için franchise etiketini kullanacak. NFL Network’ten Tom Bellicero’ya göre.

Jacobs, geçen sezon 1.653, 12 gol ve 400 yarda ile NFL’ye liderlik etti. Eski oyun kurucu Derek Carr’ın 102 yarda koşan takımda ikinci olduğu göz önüne alındığında, Raiders’ın Jacobs’u tutmaktan başka seçeneği yoktu.