Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kyle Juszczyk, 49ers’ın Kyle Shanahan’ın hayatını nasıl kolaylaştırdığını açıklıyor – NBC Sports Bay Area & California

Kyle Juszczyk, 49ers’ın Kyle Shanahan’ın hayatını nasıl kolaylaştırdığını açıklıyor – NBC Sports Bay Area & California

Üç sezon boyunca San Francisco’da birlikte oynayan Kyle Gosek ve Richard Sherman, mevcut 49ers sisteminin iç işleyişine aşina.

Juszczyk, “The Richard Sherman Podcast” programında eski takım arkadaşına katıldı ve ikili, 49ers’ın sezona sıcak başlangıcını tartıştı.

Sherman, Juszczyk’e bu sezon Kyle Shanahan’la arasındaki farkın ne olduğunu sordu ve 49ers koçunun geçmiş yıllara göre “daha mutlu ve sağlıklı” göründüğünü belirtti.

Goscheck, “Evet ve bu her şeyin kolay olduğu ve endişelenmediği anlamına gelmiyor” dedi. “Kyle, Kyle’dır ve bize karşı her zaman sert davranacaktır. Bizden kesinlikle çok şey bekliyor. Hatta sahip olduğumuz ekip, oluşturduğumuz kültür ve liderlik ile birlikte şunu da söyledi: sahip olduğumuz bir deneyim. Sanki fazla endişelenmemize gerek olmayan bazı küçük şeyler varmış gibi.”

“Mesela bir takım play-off’lar ve sıralamalar hakkında konuşmaya başladığında ve bu yılın başlarında bu tür şeyler hakkında konuşmaya başladığında, bazen ‘Bu adamlar tüm bir NFL sezonunu atlatmanın ne demek olduğunu biliyor mu?’ gibi biraz endişelenebilirsiniz. ”

Arka arkaya NFC Şampiyonası Oyunlarına ulaştıktan sonra 49ers’ın kadrosu, artık kapsamlı play-off deneyimine sahip ve derin bir sezon sonrası koşusu yapmak için neler gerektiğini ilk elden anlatan oyuncularla dolu.

Juszczyk, NFC play-off’larında üst sıralara hızla ilerlemek isteyen bir takım için bu perspektifin ne kadar önemli olduğundan bahsetti.

Juszczyk, “Fakat bu takımla hepimiz bu zorlukların üstesinden geldik” dedi. “Kendimizin çok ilerisinde olduğumuzu düşünmüyorum. Şu anda olup bitenlerle kesinlikle meşgulüz, ancak aynı zamanda tohumlama söz konusu olduğunda şu anda olup bitenlerin bizi gerçekten etkilediğinin de farkındayız.” O dansa girmeye çalışıyorsun, ilk turda bir veda şaka değil. “Bu ciddi bir avantaj ve elde etmeye çalıştığımız bir şey.”

READ  2023 Dünya Beyzbol Klasiğinde Büyük Britanya ile Amerika Birleşik Devletleri

49ers, bu sezon maç başına ortalama 19,8 sayı galibiyet marjıyla rakiplerini boğuyor.

Bu sezon beş maçın ikinci yarısında çift haneli üstünlük elde ettiler ve Rams antrenörü Sean McVay’in şüpheli kararı, onları oynadıkları her maçta çift haneli galibiyet marjına sahip olmaktan alıkoyan tek şeydi.

Shanahan ve 49ers’ın odaklanacağı daha çok sezon var ama şu ana kadar işler yolunda gitti.

49ers Talk Podcast’ini indirin ve takip edin