Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

LEGO 2K Drive, gerçek para işlemlerini içerecek

Nintendo Switch için LEGO 2K Drive bu hafta başlarında duyuruldu ve oyuna para harcamak için bir seçenek olup olmayacağını merak ediyorsanız, evet – olacak.

Bir 2K temsilcisi, wccftech’e oyunda “gerçek para” olacağını söyledi. Oyuncular normal oyundan “Brickbux” kazanırken, gerçek para birimiyle satın alınabilecek jetonlar da olacak. 2K, ebeveynlerin son sözü söylemesini sağlamak için güvenlik önlemleri alınacağını söylüyor:

Lego 2K Drive, oyuncuların yeni araçlar, minifigürler ve daha fazlası dahil olmak üzere isteğe bağlı öğeleri edinebileceği Unkie’s Emporium adlı bir oyun içi mağazaya sahiptir.Mağazada iki tür öğe vardır, oyun yoluyla kazanılan Brickbux ile satın alınabilenler veya gerçek dünya para birimi satın alımları yoluyla elde edilen jetonlarla satın alınabilirler. Lego 2K Drive’ı oluştururken güvenlik ve sorumluluk bizim için en önemli öncelikti. 2K hesap. Reşit olmayan oyuncu kullanıcılarının hesaplarının bir yetişkin tarafından doğrulanması gerekiyorsa, o yetişkin oyun içi para alımlarını engelleyebilir.”

Gerçek paraya ek olarak, oyunun basın açıklaması LEGO 2K Drive’ın bir “doğrudan hizmet oyunu” olduğunu doğrular. Bunun bir parçası olarak kendi “Drive Pass” ve sezonluk güncellemelerini içerecektir. Bu yaklaşan sürüm hakkında uygulamalı olarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz:

READ  Cazip Samsung Galaxy S23 ön kayıt teklifi açıklandı