Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Lin-Manuel Miranda, karısı virüs için pozitif test ettikten sonra Oscar’ları kaçıracak

Lin-Manuel Miranda, karısı virüs için pozitif test ettikten sonra Oscar'ları kaçıracak

Lin Manuel Miranda Cumartesi günü Twitter’da yaptığı açıklamada, Lin Manuel Miranda’nın eşinin bu hafta sonu koronavirüs için pozitif test etmesinden sonra aşırı ihtiyatlı olarak Pazar günü Oscar’lara katılmayacağını söyledi. “İyi” olduğunu da ekledi ve testinin negatif çıktığını söyledi.

Bay Miranda, Disney müzikali “Encanto”dan “Dos Oruguitas” ile En İyi Orijinal Şarkı Akademi Ödülü’nü kazandı. Baştan sona İspanyolca yazdığı ilk şarkıdır, New York Times’a şunları söyledi: Şubatta.

Bay Miranda, “Encanto” kadrosunun yanı sıra, “Tick, Tick…Boom!”un oyuncu kadrosuna ve ekibine de tezahürat yapacağını söylüyor. Bu, Bay Miranda’nın ilk yönetmenlik denemesiydi. Biri En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde Andrew Garfield ve diğeri En İyi Kurgu dalında olmak üzere iki Akademi Ödülü adaylığı aldı.

Broadway müzikali “Hamilton”un yaratıcısı Miranda, en son 2017 yılında “Moana” filminden “Ne Kadar Gideceğim” şarkısıyla Akademi Ödülleri’ne aday gösterilmişti. Pazar günü kazanırsa, Bay Miranda katılacak. EGOT statüsüne sahip az sayıda Hollywood ünlüsü – Rita Moreno, Audrey Hepburn, Whoopi Goldberg ve John Legend’i içeren Emmy, Grammy, Oscar ve Tony Ödülleri kazananlar.

Ayrı oturma alanlarıyla geçen yılki Oscar partisinden sonra sinemaseverler de Normal hayata dönmek ümidiyle Bu yılki konserle Dolby Tiyatrosu’ndaki eski evinde. (Geçen yılki gösteri Los Angeles’taki Union Station’da daha az tantana ile yapıldı.) Cuma günü, akademi bir basın açıklamasında Covid politikalarını güncelledi: “Covid-19 için pozitif test edenler sıfırdan beş güne kadar. İlk pozitif testlerinin yapıldığı tarihten itibaren hiçbir koşulda katılmalarına izin verilmez.”

READ  Scott Disick, Kourtney Kardashian ve Travis Parker hakkında konuşuyor