Haziran 9, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Luis Robert’ın White Sox yedek kulübesi çünkü o bitmedi

Jesse RogersESPN personel yazarıokumak için 4 dakika

Louis Robert Jr., ilk başta itişip kakışmadığı için yedek kulübesine alındı.

Louis Robert Jr., ilk vuruşun sonunda tam hızda yerden top yapamadığından yedek kulübesine alındı.

CHICAGO – White Sox’un orta saha oyuncusu, yer topunda yumuşak bir şekilde ilk kaleye koştuktan ve atıcıya döndükten sonra Louis Robert Jr., Cumartesi günü takımın 12-3’lük mağlubiyetinden Tampa Bay Rays’e çekildi.

Robert ilk vuruşun altından içeri girdi ve tümseğin üçüncü üs tarafına bir yer topu vurdu, burada Rays atıcısı Calvin Fuscher topu sahaya sürdü ve önce attı. Robert işi kolaylaştırmasaydı muhtemelen yakın bir maç olurdu.

Daha sonra Robert, acı çektiği için bayılmadığını söyledi.

“Bu olan son şeydi [Friday] Robert, Chicago’daki üst üste 10. mağlubiyetinden sonra takım tercümanı aracılığıyla “Gece çok fazla beceriksizdim,” dedi. “Bugün bacaklarım biraz yorgundu. Sağ dizim biraz gergindi. Sonra bugün daha kontrollü oynamaya karar verdim. … Sanırım kimseye söylememem benim hatamdı. Menajere söylemedim çünkü Ona bir şey söylersem oynamama izin vermeyeceğini biliyordum.”

Robert, saniyenin başında sahaya çıktı, ancak vuruşun sonunda bir çimdik atıcı için çekildi. Oturduktan sonra takım arkadaşlarıyla konuşarak sığınakta kaldı.

White Sox yöneticisi Pedro Grifoll, “Akıl krizi geçirmiş olabilir,” dedi. “Hat üzerinde çok çalışmalıyız. Bu Lewis için sık rastlanan bir durum değil.”

Robert, oyundan hemen sonra yuhalandı.

Robert, onu çeken Greyful için “Bilmediği için verdiği kararı anlıyorum,” dedi. “Neler olup bittiğini bilmeyen insanlar, bunun benim açımdan bir çaba eksikliği olduğunu düşünürdünüz. Beni tanıyan insanlar, her zaman elimden gelenin en iyisini yaptığımı ve çizgide çok koştuğumu bilirler.”

Robert ile olan sekans, sadece 28 maçın ardından yükselişe geçen bir takım için bir başka olumsuz andı.

Cumartesi günü, Lance Lynn yedinci vuruşta kötü bir şekilde yerde kaldı ve 3-0 öne geçti. Tampa Bay, vuruşta üç home run da dahil olmak üzere 10 tur attı.

ESPN İstatistikleri ve Bilgileri araştırmasına göre Rays, genişleme çağında (1961’den beri) en az altı vuruştan sonra hiç vuruş alamadıktan sonra bir oyunda 10 tur atan dördüncü takım. Tampa hepsini tek seferde puanladı.

Grifoll, “Bu vuruş kimsenin beklediği gibi değildi” dedi. “Attığımız her şeyi dövdüler ve sert bir şekilde dövdüler.”

İlk atıcılar, devrimciler ve savunma onları hayal kırıklığına uğrattığı için vuruş, White Sox sezonunun küçük bir evreniydi.

Bir anahtar sekansta, Isaac Paredes sol saha çizgisinden bir topa vurduktan sonra, sol saha oyuncusu Gavin Sheets topu yanlış oynadı, yakalayıcı Yasmani Grandal topu plakadaki bir kart oyununa düşürdü ve Lane daha sonra topu Grandal’a geri çevirdi. seyir, koşucunun tabanın tepesine hareket etmesine izin verir. Sonra kapılar açıldı.

Grifoll, “Ondan saklanamam,” dedi. “Oldu.”

Cumartesi günkü o önemli yedinci vuruş sırasında “Takımı sat” tezahüratları duyulabiliyordu.

Kayıp, White Sox’u Kansas City Royals ile son sıradaki maça düşürdü. Cuma günü Rays’e karşı aldıkları yenilgi, sezonun ilk ayını bir seri kazanmadan oynamalarını sağladı.

Rays, yedi maçlık sezon serisini Pazar günü galibiyetle White Sox karşısında süpürebilir.

READ  Hakem Kuralları LIV oyuncuları PGA Tur Elemelerine katılamaz