Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

March Madness Canlı Güncellemeleri: Tennessee vs. Dük Puanı; 2023 NCAA Turnuvasının Son Sınıfı

SACRAMENTO – Bir spor filmi ile monoton bir hayat arasındaki fark. sıradan Aylık, haftalık, günlük, dakika dakika rutinler, bırakana kadar kendinizi yapmaya zorladığınız şeyler, kabul etmek için kendinizi eğittiğiniz önemsiz görevler. Kolej basketbol kariyeri bunlarla doludur. Pratik olarak onlardan yapılmıştır. Ateş Etme, Gezinme, Ağırlık Kaldırma, Koşma, Buz Küveti, Film Çalışma, Ders. top perdesi, çit, damla, kapat. Ayaklarını hareket ettir. 100 serbest atış yapın. 1.000 3s yapın. tekrarlar.

Doğru yapıyorsanız, sorma anında, bir şeyi bırakmanın daha kolay olduğu anda, alışkanlıklar sizin için hâlâ oradadır. Ne yapacağınızı bileceksiniz.

Matt Allocco ne yapacağını biliyordu. Belki de tek kişiydi. Etrafındaki arena ekseninden sapmıştı. üfleyen ve şişiren hayranlar; Renkler kanadı. Köşede, Arizona guardı Courtney Ramy yerde ağlıyor ve koçu onu teselli ediyor. Princeton teknik direktörü Mitch Henderson orta noktayı koştu. Diğer yaban kedileri çeteleye bakıyor ve gömleklerini çiğniyorlardı. Princeton oyuncuları belirsiz yönlerde zıplıyorlardı. Arizona, oyunun sondan bir önceki hücum hakimiyetinde birkaç şutu kaçırdı; Princeton geri dönüş yaptı. Vahşi kediler yanlış anladı. Altın Merkez uludu 1.

Sonra, korkunç bir yerdeki son aklı başında adam olan Allocco, ellerini başının üstüne koydu ve ağladı. “BULAŞ!” Princeton oyuncuları translarından çıktılar. Allocco onları bir araya getirdi.

İkinci sıradaki Arizona’da tarihi bir çöküşün zirvesinde, Allocco’nun heyecan verici son bir yorum, teller titrerken ve seyirciler gözyaşlarına boğulurken son bir monolog sunma anı vardı. ne dedi?

“Açıkçası? Kim kimi koruyor?” dedi Aluko. “Üçüncü seviyeye çıkarsak, kapsamı nedir?” Burayı kaçırırsak ne yapacağız? Savunma değiş tokuşu yapalım mı? Herkes biliyor mu? “

Ve işte burada. Bu yüzden Princeton 59-55 kazandı.

Daha fazlasını buradan okuyun.

(Fotoğraf: Kyle Terada/USA Today)