Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Mario Kart 8 Deluxe beş yeni karakter alıyor gibi görünüyor

ekran görüntüsü: @çalışan

mario kart 8ilk kez piyasaya sürülen bir oyun olan on yıl önce Wii U’da hala yapılmadı. Oyunun 2017 Switch sürümü, şu anda oyuna yalnızca yeni kurslar değil, aynı zamanda yeni sürücüler de getiren bir dizi indirilebilir içeriğin ortasında.

Perdue’yi (A ile birlikte) karşıladık. Yoshi’nin Adası dönüş) Bugün yayınlanan en son güncellemede, ancak kurulumdan sonra alınan bu yeni ekran görüntüsü, hala beş tane daha yer olduğunu gösteriyor:

Beş tane daha! Nintendo’nun popüler birinci şahıs oyununda beş gizemli karakter! Bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz millet. Bu, zamanın geldiği anlamına gelir spekülasyon.

Dizi daha önce Mantar Krallığı’nda bir şeyler tutmayı severken, mario kart 8 Güncellemeler, diğer Nintendo serilerinden karakterleri yavaş yavaş tanıttı. zelda ile müfreze. Bu, aslında bu beş kişiliğin Smash Bros. moda geliyor Herhangi bir yer.

Belki yeni biri olacak, ama beklenecek. Samus burada bariz bir seçimdir, özellikle de onun gemisine dayalı bir araç bariz bir kombinasyon (ve metroidAynı zamanda kıç tekmeleyecek temalı bir kurs).

Belki de mevcut bir karakterden farklı olacaktır. Burada birçok Marios programı var… ikinci bir bağlantı için yer var mı? A rüzgar hasır Bağlantı belki? Eğer bu yeterince iyiyse Süper Smash Bros. NihaiBu yeterince iyi mario kart 8.

Ancak, başka biri olabilir. Ne de olsa Nintendo’nun uzun bir geçmişi var. Karakterlerin ne olduğu merak ediliyor. F-sıfırNintendo’nun yarış arabalarıyla ilgili serisi burada yer almıyor mario kart 8, araba yarışı hakkında bir Nintendo oyunu. Kaptan Falcon hemen devreye girecek, özellikle zaten orada olduğuna göre. F-sıfır Tabii ki (ve araç!) oyunda.

Belki bazılarının zamanı gelmiştir Pikmin? yumruk atmak? o silâh 2023 yılında bir referans çok mu belirsiz? Belki de bazı ünlü kişilerin film versiyonları için yer bırakılmıştır. Mario Karakterler?

Belki de kontrolü şimdi eline almalısın. Nintendo ile ilgili spekülasyon zor bir iştir.

güncellemek için: Bu, onu daraltmaya yardımcı olabilir. Nintendo, bugün indirilebilir içeriğe eşlik eden bir basın açıklamasında, “Daha fazla kurs ve Mario Kart serisinden geri dönen karakterleri içeren iki DLC dalgası hala gelecekte.”

Karakterlerin Dönüşü kesinlikle yukarıdaki çılgın önerilerin bazılarını öldürür! Ve bizi Petey Piranha ve … Wiggler gibi olasılıklarla mı baş başa bırakıyor?

READ  Spider-Man Remastered for PC'de PlayStation PC başlatıcısı referansları görüldü