Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Max Scherzer, Mark Kanha Phillies’i süpürmek için Mets’i kaldırdı

Max Scherzer, Mark Kanha Phillies’i süpürmek için Mets’i kaldırdı

NEW YORK – Sağ elini kullanan Max Scherzer’in harika bir birinci takım oyuncusu olmaya geri döndüğünü söylemek yanlış olmaz. Perşembe öğleden sonra Citi Field’da dağıtıyordu ve Mets’in Phillies’i 4-2 yenmesine ve üç maçlık seriyi süpürmesine yardım etti. Bu, New York’un sezonun ikinci iç saha taramasıydı.

Mets menajeri Buck Showalter, “Kim olursa olsun veya sizin bölümünüzde olsun ya da olmasın, ekstra puan alamayacaksınız” dedi. “Bir home run gibi; çok uzağa vurduğunuz için bir buçuk koşu almıyorsunuz. Her oyun önemlidir. Siz, sizsiniz. Seviyeniz için çabalıyorsunuz.”

Devre arasında giderse, Philadelphia hızla 2-0 öne geçtiği için Scherzer uzun bir gün boyunca merkezdeymiş gibi görünüyordu. Bir Trea Turner single’ına ve Bryce Harper’ın bir dışarıda yürümesine izin verdikten sonra, Phillies çifte top çalma girişiminde bulundu, ancak yakalayıcı Francisco Alvarez topu sol sahaya atarak Turner’ın gol atmasına ve Harper’ın üçüncü aşamaya ilerlemesine izin verdi. Harper daha sonra Nick Castellanos tarafından yapılan bir fedakarlık uçuşunda gol attı.

Vuruş bittikten sonra Scherzer kendi kendine “Sadece sıfırları at” dedi. Daha sonra, Phils’i sonraki altı vuruşta puansız tutarak ve günde dokuz vuruş toplayarak sözünün eri olduğunu kanıtladı. Scherzer maç sırasında 15 vuruş yakaladı ve hızlı topları kaçırdı.

Bu, Scherzer’in yedi vuruş yaptığı ve yalnızca bir koşuya izin vererek ERA’sını 3.21’e düşürdüğü ikinci seferdi. Scherzer, son dört başlangıcında sahada 25 vuruşta üç kazanılmış koşuya izin verdi.

“Max’in çok yetenekli bir eli var. Topa manevra yaptırabiliyor, kaydırıcıda sahaların şeklini biraz değiştirebiliyor, kesip değiştirebiliyor. Pek çok vurucunun solak olduğunu gördüğünüzde [the lineup]Beyzbolla bir hızlı top bulmaktan başka bir şeyler yapması gerektiğini biliyorsun.”

Scherzer, son başarısına, Scherzer’in nasıl düşündüğüne dair bir anlayış geliştiren ve onu tepeden aşağı atan Alvarez ile olan harika ilişkisinin yardımcı olduğuna inanıyor. Álvarez ve Scherzer birlikte oyun boyunca doğru saha sırasını tasarlamayı başardılar.

Alvarez’i plaka arkasında bu kadar iyi yapan nedir? Scherzer, işi halletmek için içgüdülere sahip olduğunu söyledi.

Scherzer, “İçgüdüleri asla öğretemezsiniz. İçgüdülere sahip olursunuz ya da olmazsınız. Küçük bir çocuk olduğu için iyi bir kafası var ve öğrenmek istiyor.” Tecrübeli oyunculardan oluşan harika bir kulübümüz var. Harika bir iş çıkarıyor.

“Şu anda olduğu gibi onun için öğrenmeye ve deneyim kazanmaya devam etmesi gerekiyor. Daha iyi olmaya devam edecek. Hâlâ geliştirebileceği küçük şeyler var ve yapabilecekleri konusunda ivme kazanıyor.”

Üst üste ikinci maçta Mark Kanha, Mets zaferinde lider eldi. Mets dördüncü turda 2-1 gerideyken, Canha sağ elini kullanan Taeguan Walker’dan 3-1’lik bir atış yaptı ve New York’u bir öne geçirmek için sol saha çitinin üzerinden topa vurdu.

Canha, Phillies karşısında gol atmayı bırakamıyor: Onlara karşı oynadığı son üç maçta, dört home run yaptı ve 11 sayı attı. Met’in Philadelphia’ya karşı oynadığı üç maçlık bir kariyer döneminde çoğu RBI.

Belki de en iyisini Scherzer söyledi. Mets’in homers vuruşu yapmak ve koşularda sürmek için Pete Alonso’dan daha fazlasına ihtiyacı var.

Scherzer, “Takımları yenmek için topyekun bir hücum takımı çabasına ihtiyacınız var,” dedi. “Pete, homers vuran takımın ortasında olamaz. Herkes olmalı. … Mark artık o adam. Dışarıdaydı ve bize büyük sopalar veriyor. Bugün, o iki sayılık homer ile, bu gerçekten verdi Bize biraz nefes aldırmak için.” Liderliği almak ve oraya çıkıp işimi yapmama izin vermek için.”

Brett Batty , yedek kulübesinden Daniel Vogelbach için çimdik atıcı olarak gelen Mark Ventus tarafından yapılan bir fedakarlık uçuşunda gol attığında, Mets altıncı vuruşta solak Matt Strahm karşısında liderliğini artırdı. Vientos’a solak oyuncularla karşılaşabileceği önceden haber verilmişti.

“Buna hazırdım. Sıralar arasında ısındım ve birkaç vuruş yapmak için kafese gireceğim. O kadar da zor değildi. Buna hazırdım.”