Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Metal grupları daha sonra geliyor, Fitbit ve daha fazlası

Metal grupları daha sonra geliyor, Fitbit ve daha fazlası

Ek olarak 7 ve 7 ProPixel Watch için bir duyuru, Google’ın ilk Wear OS 3 giyilebilir ile odaklanmayı planladığı özelliklere bir bakışla bugün sızdırıldı.

Gönderen SnoopyTech Twitter’danPixel Watch’ın ne kadar kalın olduğuna iyi bir bakış sağlayan bir yan görünümle başlar. Bunu, dönen tepenin çekimleri izler, ekranlı çerçeve, benzer bir tavaya kıyasla aslında açık. tasarım videosu. “Şık Tasarım”, “3 kaplamada” kullanılabilen ilk destek sütunudur. Bunun mat siyah, gümüş ve altın olduğunu biliyoruz.

Sorumluluk reddi beyanı, “bu kış metal grupları geliyor” u ortaya koyuyor. 9to5Google Daha önce de belirtildiği Milano bileklik ve bileklik geliştirme aşamasındadır. Gruplardan bahsetmişken, Active ve Woven’ın lansmanda katılması gereken deri kemerlerden birine daha yakından bakıyoruz.

Kalp Atış Hızı Takibi, Fitbit uygulamasında/deneyiminde bir grafikle gelirken, ‘Aktif Bölge Dakikaları’ hedefinize ulaşmanız için bir bildirim görüyoruz. “Yol tarifi al” seçeneği, Wear OS için Haritalar’ı görüntülerken, başka bir sorumluluk reddi beyanı, hücresel bir akıllı saat için standart davranış olan “Google Pixel Watch ve eşleştirilmiş telefonun aynı taşıyıcı ağını kullanması gerektiğini” belirtir.

Akıllı evinizi kontrol etmek için bileğinizden aramalar ve “Hey Google” yardımcı komutları varken “Ödeme” Google Cüzdan’dır.

bu Son slogan Sızan Pixel Watch reklamından “Help by Google” ve “Health by Fitbit”.

Pixel Watch hakkında daha fazlası:

FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. daha fazla.


Daha fazla haber için YouTube’da 9to5Google’a göz atın:

READ  Overwatch 2'nin ilk yaması, çok oyunculu betada büyük değişiklikler getiriyor