Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Mets takımından Jeff McNeill, sonunda yedek kulübesinde otururken Premier Lig vuruş unvanını kazandı.

Mets takımından Jeff McNeill, sonunda yedek kulübesinde otururken Premier Lig vuruş unvanını kazandı.

New York — Jeff McNeillÇarşamba günü Washington’ı 9-2 yendikleri maçta New York Mets kadrosunun dışında kalan , Los Angeles Dodgers’ın ardından Ulusal Lig şampiyonluğunu resmen kazandı. Freddy Freeman Normal sezonun son gününde McNeil’i yenme girişiminde yetersiz kaldı.

Mets menajeri Buck Showalter, New York Cuma gecesi San Diego Padres’e karşı vahşi bir kart playoff serisine hazırlanırken McNeill’i oturma kararının kendisi olduğunu söyledi.

Showalter, “Bunu üzerine koymazdım,” dedi. “En önemli şey Cuma. Geri kalan her şey ikinci sırada gelir.”

McNeil, büyük lig vuruş yarışında dört sayı öndeydi, sekizinci istekada defansa girdi, ancak plakaya ulaşamadı ve liglerin en yüksek ortalaması olan 326 ile Freeman’ın bir puan önünde bitirdi.

Geçen yıl 0,251’e gerilemeden önce üç kez 0,300’ü geçen McNeill, “Beyzboldaki hedeflerimden biri vuruş takımını kazanmak” dedi ve “Şimdi olduğum yere geri dönmek istedim.”

Freeman’ın McNeill’i yakalamak için Colorado Rockies’e karşı 4-4 gitmesi gerekiyordu, Freeman ikiye katlandı ve yarasadaki ilk iki vuruşunda kaydı, ancak orta sahada beşinci için uyarı pistine uçmak umutlarını sona erdirdi.

McNeill, yağmur gecikmesi sırasında Freeman’ı izlerken, “Kesinlikle neler olduğuna dikkat ediyordum” dedi. “Freddy’nin ortadaki ilk vuruşunu izledim ve ikincisini görmedim. … Homer’ı şok etti ve biraz gergindi, raketi çok iyi savuruyor ve Freddy Freeman ile dört vuruş onun için normal. Üçüncü vuruşunda Bir kaçımız soyunma odasında oturuyorduk Kıyafetler onu izliyordu.Ona güzel bir hamak koymuş ve şanslıydı ki içlerinden biri bahçede kalmış.”

Freeman sezonu .325 ortalama ile tamamladı ve 199 temel vuruş ve 100 temel vuruş ile bitirdi. Freeman’ın 393 metrelik sola sürüşü, Oyun 1’i bağladı – hepsi üçüncü için iki galibiyetle. Yedinci bir koşuda Bekarlar.

READ  İngiltere - Yeni Zelanda, Üçüncü Test: Trent Bolt yanıyor, ikinci günde gövdeyi birbiri ardına vuruyor. Görmek

“Yakındım,” dedi Freeman. “Ben denedim.”

McNeil, vuruşta büyük takımlara liderlik eden ilk Mets oyuncusu oldu. Minnesota Louis Araz AL vuruş tacını ortalama 0.316 ile kazandı ve onu her iki ligde ilk kez vuruş şampiyonu yaptı.

İş arkadaşı Francisco Lindor Daha önce McNeill’e vuruş şampiyonluğunu kazanırsa ona bir araba vereceğini söylemişti. Lindor, otomatik olarak verdiği sözü neyin tetiklediğini hatırlayamadı.

Lindor, “McNeill’in sinirlenmesi ender rastlanan bir durum” dedi. “Ve ben sadece ‘Vuruş şampiyonluğunu kazanırsam sana bir araba vereceğim’ dedim. Arabası var. Hangi araba olduğunu belirtmedim. ”

McNeill, “Umarım güzel bir şeydir,” dedi.

Jose Reyes, 2011’de 0.337’ye ulaştığında Premier Lig’de bir vuruş unvanı kazanan franchise tarihindeki tek eski Mets oyuncusu. onun liderliğini koru.

Hall of Fame oyuncusu Ted Williams, 1941 kampanyasının son gününde saha dışında oturarak 400 vuruş ortalamasını garanti ederken her iki maçı da çift kafa ile oynamasıyla biliniyordu. Williams, .406’da bitirmek için 8’de 6’ya gitti ve onu .400’e ulaşan son büyük sürücü yaptı.

Ancak, özellikle playofflarda dinlenirken, istatistikleri veya bireysel başarıları neredeyse hiç duyulmamış bir şekilde tutmak için sezonun son gününde oturan oyuncular.

McNeill’in .287 isabeti 30 Temmuz’da oyuna giriyordu ve Freeman (.319) ve St. Louis Cardinals’in çok gerisinde kalmıştı. Paul Goldschmidt (.334). Ancak iki kez All-Star seçilen 30 yaşındaki McNeil, Freeman .327 ve Goldschmidt .288’den bu yana .378’e ulaştı.

.243 genel birinci lig isabet ortalaması, melon tepesi yıkılmadan önceki son sezon olan 1968’de 0.237’lik rekor düşüklükten bu yana en düşük oldu. MLB, gelecek yıldan itibaren savunma vardiyalarını yasaklayacak, bu da isabetçilere yardımcı olması muhtemel bir hareket.

READ  Khamzat Chimaev, Paulo Costa ile kavga etmeye çalıştı

ESPN’den John Lee ve Associated Press bu rapora katkıda bulundu.