Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Michael Che yakında ‘SNL’den ayrılmayı planlıyor

IMAGE DISTRIBUTED FOR CLIO AWARDS - Actor Michael Che poses at The Clio Sports Awards at the Capitale Ballroom on Thursday, June 13, 2019, in New York. (Photo by Evan Agostini/Invision for Clio Awards/AP Images)

Lorne Michaels, şovun düzeni için bir “değişim yılı” olacağını söyleyerek Che’nin duygularını yansıtıyor gibiydi.

Önümüzdeki hafta sonuCumartesi gecesi canlı47. sezon ve dizinin yaz tatiline her zaman kadro üyelerinin ayrıldığına dair söylentiler eşlik ediyor.

“SNL” son yıllarda giderek daha esnek hale geldi ve önde gelen oyuncuların kendilerini gösteride tutmak için diğer projelerde çalışmaya ara vermelerine izin verdi. Bununla birlikte, yorucu program kaçınılmaz olarak ilerler ve oyuncuların çoğu sonunda ilerler.

Bir isim onun çıkışını planlıyor olabilir mi? Michael Che2014’ten beri Colin Jost ile birlikte “Hafta Sonu Güncellemesi”ne ev sahipliği yapan . İki adam aynı zamanda şovun baş yazarlarıdır, ancak bu düzenleme çok yakında değişebilir. ile yeni bir röportajda New York TimesChe, “SNL”de daha uzun süre kalmayı planlamadığını açıkladı.

Che, “Kafam son beş sezondur ayrılmak üzereydi” dedi. “Sanırım burada olacağımdan daha uzun süre burada kaldım. Bu gösteri daha genç sesler için tasarlandı ve bir noktada, gösterinin ortasında benden ve Idiot Jost’tan daha heyecan verici bir şey izlenecek. “

Che bu sezondan sonra ayrılırsa pek de sürpriz olmayacak gibi görünüyor. Lorne Michaels. Aynı New York Times haberinde Michaels, bu sezondan sonra şovu için bir “değişim yılı” olabileceğini söyledi. Ancak Che’yi Hafta Sonu Güncelleme masasının arkasında tutmayı tercih ettiğini açıkça belirtti.

Michaels, “Benim yolum olsaydı, burada olurdu” dedi. “Ve her zaman istediğim gibi olmuyor. Ama gerçek olan birine sahip olduğunda, mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmak istiyorsun.”

Kapıdan dışarı baktığı söylenen tek SNL üyesi Che değil. Pete Davidson, 2020’de son çıkışı hakkında onunla sık sık dalga geçti. Röportaj 2019’un dizideki son yılı olmasını kim isterdi.

READ  Jamaika Başbakanı, İngiliz kraliyet ailesi adasının bağımsızlık istediğini söyledi

Davidson, “O binada hangi takımla oynayacaklarını bilmediğim garip bir his var. “Şaka yapıyorsam veya şaka yapıyorsam. Gerçekten yapmak isterdim [2019] Geçen yıl olacak ama ben hala buralardayım ve ondan kurtulmaya çalışıyorum.”

“Saturday Night Live”ın 47. sezonunun 21 Mayıs’ta sona ermesi planlanıyor, Natasha Lyonne sezon finaline ev sahipliği yapıyor ve son müzikal konuk olarak Japon kahvaltısı sunuyor.

Katılım: En son filmler ve TV haberleriyle güncel kalın! E-posta bültenlerimize buradan abone olun.