Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Michael Keaton ve Tim Burton yeni bir fragman yayınladı

Michael Keaton ve Tim Burton yeni bir fragman yayınladı

Oynar

LAS VEGAS – Beetlejuice karakteri herkesin bildiği gibi iticidir ve Michael Keaton kendini diğerlerinden ayırma konusunda çok iyidir.

Yönetmen Tim Burton ve Beetlejuice'deki rol arkadaşları Salı günü CinemaCon'da filmleri hakkında sohbet etmek için bir sunuma katıldıklarında, Keaton kahverengi bir ceket ve beyaz pantolon giyerken diğer herkes siyah giyiyordu – ya da Burton'ın dediği gibi “Bu bizim cenazemize katılmak gibi.” Ve Beetlejuice gibi Keaton da coşkuya anında tepki veriyor: “Notu almadım. Mutlu görünüyorum.”

Burton, sinema sahipleri kongresine, Keaton'ın “en şeytani hayalet” rolünde oynadığı, 1988 yapımı orijinal doğaüstü komedinin uzun zamandır beklenen devamı olan “Beetlejuice Beetlejuice”in (6 Eylül'de vizyona girecek) genişletilmiş bir fragmanıyla geldi. Aralarında Lydia (Winona Ryder) ve annesi Delia'nın (Catherine O'Hara) da bulunduğu Dietz ailesi, bir aile üyesinin ölümünün ardından Winter River'daki evlerine geri dönerler ve Lydia'nın asi ergen kızı Astrid (Jenna Ortega), bir aile üyesinin ölümünün ardından Winter River'daki evlerine geri döner. Belli bir tehdide ev sahipliği yapan çatı katındaki şehrin modeli Yeşil saçlı.

“Beetlejuice Beetlejuice”: Yeni bir fragman Michael Keaton ve Winona Ryder'ın dönüşünü gösteriyor

Gerçek dünyada ve öbür dünyada her türlü kargaşaya ve kargaşaya neden olmak için geri dönen Cue Beetlejuice. Yeni görüntüler, yaşayanlar ve ölülerin bir arada nasıl var olacaklarını bulma ihtiyacı etrafında dönen devam filminin konusuna eğiliyor ve aynı zamanda ilk filmdeki küçülmüş kafalı adamı, Beetlejuice'in Lydia ile yeniden bağlantı kurmasını ve tüyler ürpertici olaya ilk bakışı gösteriyor. Willem Dafoe. Wolf Jackson ve Monica Bellucci gotik kötü adam Delores.

READ  16 Mart 2024 Cumartesi burcunuz

Burton, Bellucci'nin filmde yer almasının “hayat boyu süren bir İtalyan korku filmi yapma hayalimi gerçekleştirdiğini” söyleyerek şaka yaptı. Oyuncu, “güzel setleri ve göz alıcı kostümleri” sevdiğini söyledi. Bir an için kendimi gerçekten ruh emici bir kötü adam gibi hissettim.

Keaton, prodüksiyon programı nedeniyle Vegas'a gelemeyen yeni oyuncu Ortega'ya bağırdı. Keaton, “Anladı. 'Tonun ne olduğunu biliyorum' dedi. Mükemmeldi” dedi.

Ve orijinal yıldız arkadaşı O'Hara, insanların son 30 yıldır olduğu gibi ondan devam filmi istemeyi bırakacaklarından memnun. “Tim'den telefon almak bir zevkti. Karakterler gelişti; Beetlejuice değil, geri kalanımız.”

Devam filmi, Keaton ve Burton için uzun vadeli bir proje oldu ve projeyi “tuhaf bir aile birleşimi” olarak tanımladı. Keaton, birkaç yılda bir “fikri bir kenara atardık” dedi. “İlki eğlenceliydi çünkü Tim ve ben bunu çözmeye çalışıyorduk. Çıldırıyorduk. Ve bunu tekrar yapmak için, tekrar başardığımızı görmek beni gerçekten tedirgin ediyordu.”

Bunu yaptılar mı? Keaton, seyirciyi heyecanlandıran kendine özgü Beetlejuice homurtusunda “Bu gerçekten çok iyi (küfür edici)” dedi. “Aslında harika.”