Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Microsoft'un yeni bir Windows ve Surface yöneticisi var

Microsoft'un yeni bir Windows ve Surface yöneticisi var

Geçen hafta yapılan duyuru ve Microsoft Yapay Zeka Vakfı'nın kurulmasının ardından Windows ve Web Deneyimleri (WWE) ekibiyle ilgili bir güncellemeyi paylaşmak istiyorum.

Mikhail Parakhin yeni roller keşfetmeye karar verdi. Satya ve ben Mikhail'e katkıları ve liderliği için minnettarız ve Microsoft'un yeni yapay zeka dalgasına liderlik etmesine yardımcı olmak için yaptığı her şey için ona teşekkür etmek istiyoruz. WWE'nin geçişini desteklediği için Kevin Scott'a rapor verecek.

Bu değişikliğin bir parçası olarak, Deneyimler + Cihazlar (E+D) bölümünün temel bir parçası olarak Windows Deneyimleri ve Windows + Cihazlar ekiplerini bir araya getiriyoruz. Bu, bu yapay zeka çağı için Windows istemcisini ve bulutu kapsayan silikon, sistemler, deneyimler ve cihazlar oluşturmaya yönelik bütünsel bir yaklaşım benimsememizi sağlayacak. Pavan Davuluri bu ekibe liderlik edecek ve bana rapor vermeye devam edecek. Shilpa Ranganathan, Jeff Johnson ve ekibi doğrudan Pavan'a rapor verecek. Windows ekibi yapay zeka, silikon ve deneyler konusunda Microsoft yapay zeka ekibiyle yakın çalışmaya devam edecek.

Web Deneyimleri ekibi, yeni Microsoft AI organizasyonunda Mustafa'ya rapor verecek.

Jordi Ribas Araştırma, Haritalar ve Platformlara liderlik edecek ve Andrei Proskurin, Fatma Kardar ve Nick Lee tarafından raporlanacak.

Rukmini Iyer reklamları yönetecek ve Paul Viola ve Wei Qing Tu'ya rapor verecek.

Mike Davidson tasarıma liderlik etmeye devam edecek ve Windows tasarımının nasıl yeniden düzenlenebileceği konusunda Pavan ve ekibiyle birlikte çalışacak.

Ali Akgün, Kia Sainsbury Carter, Qi Zhang ve Rajesh Sundaram'ın rolleri değişmedi. Hepsi Mustafa'ya rapor veren Jordi, Mike ve Rukmini ile birlikte Microsoft AI liderlik ekibine katılacaklar.

Bu ekibin Microsoft AI'nin birinci sınıf tüketici AI ürünleri oluşturma yönündeki cesur hedefine ulaşmasına yardımcı olmasından heyecan duyuyoruz. Copilot da dahil olmak üzere yapay zeka ürünlerimizi E+D ürün ve hizmet yelpazemize eklerken Mustafa ve ekibiyle yakın ortaklık kurmayı sabırsızlıkla bekliyorum.”

READ  Bu havalı dokunmatik tutamakla ne yapacaksın?

teşekkür ederim,

Rajesh