Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Microsoft’un yeni Windows uygulaması “One Outlook” sızdırmaya başladı

Microsoft'un yeni Windows uygulaması "One Outlook" sızdırmaya başladı

Microsoft Outlook’un Windows için yeni e-posta istemcisi, Dosya Sözde “One Outlook” projesi Şirket bir süredir çalışıyor ve neredeyse hazır görünüyor. Bazı kullanıcılar önce yeni uygulamayı indirmeyi başardı tarafından tespit edildi Windows Merkezi, şu anda sadece iş ve eğitim hesapları için çalışıyor gibi görünse de. İçeri girebilenler… şey, tam olarak beklediğiniz gibi.

Microsoft’un posta istemcilerinin geleceğinin Outlook web uygulamasına çok benzeyeceğini uzun zamandır duyuyoruz ve aslında yeni uygulama tam da bu gibi görünüyor. Windows için Outlook’un önceki sürümlerinden çok daha hafif ve basittir ve sonunda yerini alacağı yerleşik Posta uygulamasından çok daha güçlüdür. Microsoft, hizmetlerini yalnızca yerel uygulamalar olarak çalıştırmak yerine web’e taşımaya devam ettiğinden, uygulamanın tamamı çevrimiçi olarak da barındırılmaktadır.

Outlook Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Scott Stiles, “Yaklaşan güncellememizin heyecanını takdir ediyoruz ve önümüzdeki haftalarda paylaşacak daha çok şeyimiz olacak” dedi. kenar mevcut durumda. “İndirilebilir sürüm, Windows için Outlook tarafından desteklenmeyen erken bir beta sürümüdür ve beta testçilerimize sunulacak bazı özellikleri ve geliştirmeleri kaybeder. Müşterilerimizi beta sürümünü beklemeye teşvik ediyoruz.”

Uygulamanın 2021’de test edilmesi gerektiği ve bu yıl sonunda diğer müşterilerin yerini almayı planladığı bildirildi. Şimdi, Microsoft’un yeni uygulamayı bu ayın sonunda Build Developer Conference’da resmi olarak duyurması ve bundan sonra Posta, Takvim ve sonunda Outlook’un diğer sürümlerinin yerini almaya devam etmesi muhtemel görünüyor. Nasıl çalıştığına gelince? Yeni uygulamayı görmek için beklememiz gerekecek, ancak web uygulaması kabukları olarak hizmet veren masaüstü uygulamalarının biraz dalgalı bir geçmişi olduğunu söylemek güvenli. ama Microsoft ile Aşamalı web uygulamaları için uzun vadeli ödemeGelecek öyle ya da böyle geliyor gibi görünüyor.

READ  Quick 2022'nin Metroid-Heavy Final Night'ı uygulanan oyunlar norm haline gelecek

Birçok Outlook kullanıcısı, uygulamanın çalışma şekli hakkında uzun bir geçmişe sahip olduğundan ve daha temiz, daha tutarlı bir web uygulaması tabanlı deneyim büyük bir çıkış gibi hissedeceğinden geçiş kolay olmayacak. Bu, en azından bir süre için Microsoft’un kullanıcılara Outlook’un birden çok sürümünü sağlamaya devam edeceği anlamına gelir. Ancak ileriye dönük yolu açık: Gelecekte sadece bir bakış var. Web ile başlar.

6 Mayıs, 21:00 ET Güncellemesi: Microsoft’tan gelen yorumla güncellendi.