Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

MLB Kapatma: Ligin kendi son tarihinden önce ‘tehdit edici bir ton’ aldığı söylenirken canlı güncellemeler

MLB Kapatma: Ligin kendi son tarihinden önce ‘tehdit edici bir ton’ aldığı söylenirken canlı güncellemeler

Beyzbol Ligi’nin sahibi tarafından uygulanan kapatma, normal sezonu riske atmak üzere. Pazartesi, normal sezon maçları iptal edilmeden önce yeni bir toplu sözleşme anlaşmasına varılması gereken ligin kendi belirlediği son tarihi işaret ediyor. Bu, 1995’ten beri ilk kez normal sezon müsabakalarının bir kapanmadan etkilenmesi olacak. (2020 sezonu pandemi nedeniyle değişmiştir.)

Pazartesi günkü toplantı sırasında MLB, MLBPA’ya bir ay boyunca maçları kaçırmaya istekli olduğunu bildirdi ve daha tehditkar bir ton aldı, Evan Drelish, The Athletic’den bildiriyor. Bu ayın başlarında, komisyon üyesi Rob Manfred, eksik maçların spor için “feci bir sonuç” olacağını, o zamandan beri haftalarda boş kalan sözler olduğunu söyledi.

CBS Sports burada bir kapanış programı sağladı, ancak kısa versiyon, sahiplerin önceki CBA’nın süresi dolduğunda kilitleri ayarlamasıdır. Bunu yapmak zorunda değillerdi, ancak bu bir savunma manevrası olarak tanımlandı. Ardından lig, ilk teklifini yapmak için altı haftadan fazla bekledi. İki taraf, o zamandan beri, rekabetçi bir kredi vergisi de dahil olmak üzere bazı önemli yapışma noktaları ile bir dizi kişisel müzakere yürüttü; Değerlendirmede Süper İki modu için uygun olan oyuncuların dağılımını paylaşma geliri; Asgari dönemsel maaş. Pazartesi günkü müzakerelerin önündeki engellerin özeti aşağıdadır.

İki taraf müzakerelerine Pazartesi günü saat 10:00 ET’de Jüpiter, Florida’da başladı. CBS Sports gün boyunca canlı güncellemeler sağlayacaktır. Bunları aşağıda bulabilirsiniz.

READ  Grasso, Shevchenko'ya karşı ayrı bir beraberlikte unvanını korudu