Aralık 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Montez Sweet: Herkes işini yapmıyor

Montez Sweet: Herkes işini yapmıyor

Kaptan’ın sınırlı ortağı Magic Johnson takıma inanıyor Gerekli ateşin olmaması Perşembe gecesi Bears’a karşı oynanan maçta savunma tarafı Montez Sweat, maç sonrası bu değerlendirmeye katıldı.

Sweat, Bears’ın daha fazla ateşle çıktığını ve 27-3 öne geçtiğini, Liderlerin ise sonunda 37-20 mağlup olduğunu söyledi. Sweat, takımının “önce ağzına yumruk yemeyi, sonra karşılık vermeyi” sevdiğini, bunun NFL’de başarı için kötü bir formül olduğunu ve üç maçlık mağlubiyet serisini kırmak istiyorlarsa bunu yapmayı bırakmaları gerektiğini söyledi.

Bunu yapmak, ekipteki herkesin gelecekte neyi daha iyi yapabilecekleri konusunda öz değerlendirme yapmasını gerektirecektir.

Maç sonrası basın toplantısında Sweat, “Herkes işini yapmıyor” dedi. “Takım olarak oynamalıyız… Kesinlikle laboratuvara dönüp neler olduğuna bakmalıyız. Herkes aynaya bakmalı.”

Liderler sezona 2-0 başladı ancak üç maçlık mağlubiyet serisinde 111 sayı attıkları için bunun anıları hızla silindi. Önümüzdeki iki hafta boyunca yollarda olacaklar ve işleri tersine çevirememeleri, 8. Haftada eve döndüklerinde sezonun törensel başlangıcının uzak bir anı gibi görünmesine neden olacak.

READ  Amerika'nın Dallas Cowboys takımının mimarı Gil Brandt, 91 yaşında hayatını kaybetti.