Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Muhalefet lideri, Turks ve Caicos topraklarında buluşan Temsilciler Meclisi Başkanlarına tavsiyelerde bulunuyor – Magnet Media

Muhalefet lideri, Turks ve Caicos topraklarında buluşan Temsilciler Meclisi Başkanlarına tavsiyelerde bulunuyor – Magnet Media

Garfield Ekonomisi

Personel yazarı

Konuşmacılar ve Yabancı Üçüncül Konuşmacılar Konferansı, yetki alanınızda kontrolünüzü ve gücünüzü doğru bir şekilde kullanmak için, Muhalefet Lideri Sayın. Edwin A. Astwood.

Konuşmacılara “duygularınıza”, çatışmalarınıza, fikir ve siyasi eğilimlerinize rağmen kendilerini kaybetmemeleri çağrısında bulunan Sn. Astwood, “Kırıcı sözleri seviyorsunuz” diyerek rüzgarın esnetebileceğini ancak esnek davranarak bunların üstesinden gelebileceğini söyledi.

“Arazi sertliği, ülkenizdeki sistemleri şekillendiren yapılar gibi genişlemenizi engelleyecektir, ancak sabırla her zaman varlığınızı genişletecek çatlaklar bulacaksınız” dedi.

Muhalefet Lideri, Meclis Başkanlarının bazen fırtınalarla, çok yakınınıza yıldırım düşmesiyle karşı karşıya kaldıklarını, ancak kendisi “yaşadı, ben o fırtınaların içindeydim” diye bu fırtınaları atlatmaları gerektiğini ekledi. Her fırtınayla birlikte yeni bir umut, azim, kendine güven, dayanıklılık ve dünyanın onlara neler getirdiğinin farkına varma gelir.

“Güç, iç bütünlük ve dünyanın güçlerine karşı kendini kontrol etme yeteneği ile inşa edilir. Dürüstlük, etrafınızdakileri kontrol etme gücü değil, içinizdeki gücü uyandırma ve sahip olduklarınızı kontrol etme gücüdür” dedi.

Ayrıca Sn. Ashwood, ilerlemenin ve gücün enerjinin ürünü olduğunu, dışarıdan aldıkları enerjiden değil, içlerindeki enerjiden kaynaklandığının farkına varılması gerektiğini savundu.

Bay Weiger, “Hepinizi, bütünlüğünüzün gücünden içsel gücünüzü inşa etmeye teşvik etmek istiyorum, bu da bize gerçeği değiştirebilecek duyarlı varlıkların bir hareketini yaratmamıza olanak tanıyacak” dedi. Ashwood dinleyicilerine anlattı.

READ  Selahaddin Eyyubi, Uğur Güneş Pak-Türk dizisinde oynuyor