Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Murders in the Block Only 3. Sezon Yayın Tarihi Açıklandı – Çeşitlilik

Steve Martin, “Bugün Neye Benzediklerine İnanmayacaksın!” Martin Short ile birlikte turne şovu.

Cumartesi günleri saat 20:00’de Walt Disney Theatre’da gösteriliyor. Jeff Babko ve Step Canyon Rangers’ın da yer aldığı Orlando, Florida’daki Dr. Phillips Gösteri Sanatları Merkezi, komedi ikilisi, gösterinin başlangıcında seyircilerin ısınmasıyla haberi açıkladı.

Katılan iki sponsora göre Martin ve Short, rol arkadaşları Selena Gomez ve üçüncü sezon için iki yeni oyuncu, Oscar ve Emmy ödüllü Meryl ile birlikte çektikleri bir fotoğrafı göstererek son zamanlarda neler yaptıklarına dair güncellemeler veriyordu. Streep. ve Altın Küre adayı Paul Rudd. Bir noktada Martin, “Yeni sezonu 8 Ağustos’ta izleyin” diyor ve ardından kısa bir yanıt geliyor, “Şovumuz Steve’in işemeye çalışması gibi – 33 dakika yayınlanıyor.”

Katılımcıların gruplarının herhangi bir bölümünü kaydetmelerine izin verilmedi.

Komedi-drama dizisi, Yukarı Batı Yakası’ndaki Arconia adlı bir mülkün komşuları olan Charles Haden Savage (Steve Martin), Oliver Putnam (Martin Short) ve Mabel Mora’yı (Selena Gomez) konu alıyor. oldukları yerde kendi suçlarını başlatıyorlar.Etraflarında gizemli cinayetler var. İlk sezonda, sakini Tim Kono’nun (Julian Sihy) öldürüldüğünü keşfederler. 2. Sezonda, isimlerini temize çıkarmaya çalışırken aynı şeyi bina yönetim kurulu başkanı Bunny Folger’a (Jayne Houdyshell) yaparlar.

İlk sezon 17 Emmy adaylığı için aday gösterildi ve Nathan Lane için Komedi Oyuncuları, Bir Anlatı Programı için Yapım Tasarımı (Yarım Saat) ve Bir Komedi veya Drama Dizisi için Ses Miksajı dallarında üç ödül kazandı. Gomez ayrıca En İyi Komedi Dizisi dalında aday gösterilen üçüncü Latin olarak tarihe geçti.

2. Sezon büyük beğeni topladı ve Emmy isimleri açıklandığında, durum komedileri için güçlü bir ivme ve Martin ve Short için iki baş komedyen ile birlikte bir başka büyük ses toplaması bekleniyor.

READ  Britney Spears, Baby One More Time'ın yeni versiyonunda ham vokalleri ortaya koyuyor

okuyor: çeşitli Tüm kategorilerdeki en son Emmy tahminleri için Ödül Çemberi.

3. sezon konusu hala tamamlanmakta ve Da’Vine Joy Randolph ve Tina Fey gibi eski oyuncu kadrosunun geri dönüp dönmeyeceği henüz bilinmiyor. Ancak Lin, ET Canada’ya bu sezon için geri dönmeyeceğini doğruladı ve şaka yaptı, “Artık ‘Binada Sadece Meryl’ var.”

Murder on the Block Only, Gomez, Dan Fogelman, Jess Rosenthal ve Jimmy Babbitt ile birlikte yönetici yapımcı olarak da görev yapan Steve Martin ve John Hoffman tarafından yaratıldı. Ayrıca Thempy Banks, Jane Rabe, Nick Pavonetti ve Kristen Bernstein yapımcı olarak görev yapıyor.