Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Netflix, çalışanlarına yeni kültür notundan rahatsız olduklarında istifa etmelerini söyler

Netflix, çalışanlarına yeni kültür notundan rahatsız olduklarında istifa etmelerini söyler

dev koşu Netflix Şirketin ürettiği içerikten rahatsız olan çalışanlarından şirketten ayrılmalarını istedi.

Yönerge bir notta bulunur, ilk olarak türlü“Netflix Kültürü – Mükemmellik Arayışı” başlıklı.

Notta, “Çalışanlar olarak, kişisel değerlerimizle çelişen bazı başlıkları bulsak bile Netflix’in çeşitli hikayeler sunduğu ilkesini destekliyoruz” deniyor.

Netflix, çalışanlarından akış hizmetindeki içerikten rahatsız olmaları durumunda şirketten ayrılmalarını istedi. (Soumyabrata Roy/NurPhoto/Getty Images tarafından resim çizimi)

Not, “Rolünüze bağlı olarak, zararlı olarak gördüğünüz başlıklar üzerinde çalışmanız gerekebilir” diye devam etti. “İçeriğimizi desteklemekte zorlanıyorsanız, Netflix sizin için doğru yer olmayabilir.”

NETFLIX YIL SONUNDA REKLAM EKLEYEBİLİR: RAPOR

Not, Netflix CEO’su Ted Sarandos’un yayına girmesinden sonra çalışanların tahliye edilmesinden kısa bir süre sonra geliyor Dave Chappelle Transseksüel toplulukta özel olsa da yumruklar.

Notta Netflix, bazı programların bazı izleyiciler için sorun olabileceğini kabul etti, ancak akış hizmeti sanatçıları susturmamayı tercih ediyor.

Notta, “Hizmetimizdeki her şeyi herkes sevmeyecek veya kabul etmeyecek” dedi.

Netflix'in CEO'su Reed Hastings

Netflix’in CEO’su Reed Hastings. (Getty Images/Getty Images)

“Her başlık farklı olsa da, aynı ilkelere göre yaklaşıyoruz: Birlikte çalışmayı seçtiğimiz yaratıcıların sanatsal ifadesini destekliyoruz; çeşitli izleyiciler ve zevkler için programlar yapıyoruz ve neyin işe yarayacağına izleyicilerin karar vermesine izin veriyoruz. Netflix’in belirli sanatçıları veya sesleri sansürlemesi karşısında.

FOX BUSINESS HAKKINDA DAHA FAZLA OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Sonra not göründü Netflix On yıl önce ilk abone kaybını yaşadı. Şirketin üç aylık kazanç raporuna göre, şirketin müşteri tabanı Ocak-Mart döneminde 200.000 abone azaldı.

Şirket, üyeleri arasında şifrelerin paylaşılmasını ve rekabetin artmasını suçladı. akış “Gelir artışındaki ters rüzgarlar” olarak adlandırdığı şeyi yaratacak alan. Netflix, yaklaşık 222 milyon ücretli haneye ek olarak, hizmetin 30 milyonu Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da olmak üzere ek 100 milyon hane ile paylaşıldığını tahmin ediyor.

FOX işinizi hareket halindeyken buraya tıklayarak alın

Netflix, ikinci çeyrekte 2 milyon abone daha kaybetmeyi bekliyor.

Fox Business’tan Lauren Taylor bu rapora katkıda bulundu.