Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Netflix, Halle Berry'nin bilim kurgu filmi The Mothership'i yayından kaldırıyor

Netflix, Halle Berry'nin bilim kurgu filmi The Mothership'i yayından kaldırıyor

Netflix, Halle Berry'nin başrol oynadığı bilim kurgu filmi The Mothership'i iptal etti.

Filmin çekimleri 2021'de tamamlandı, ancak post prodüksiyondaki birkaç gecikmeden sonra tamamlanamadı. türlü Bunu doğruladı.

“The Mothership”, çekimleri bitmesine rağmen ortadan kaybolan son Hollywood filmi oldu. 2022'den beri Warner Bros. Üç film iptal edildi: John Cena'nın “Coyote vs. Acme” filmi, 90 milyon dolarlık bütçeli macera “Batgirl” ve animasyonlu “Scoob!” Tatil Haunt” – vergileri silmek amacıyla.

“Bridge of Spies” yazarı Matthew Charman, Perry'nin karakterinin kocasının kırsaldaki çiftlikten gizemli bir şekilde kaybolmasından bir yıl sonra geçen “The Mothership”i yönetti. Bekar bir anne olan Sarah Morse ve çocukları, evlerinin altında dünya dışı bir nesne keşfederler. (Umarım) bu onların Patriğin ortadan kaybolmasıyla ilgili gerçeği keşfetmelerine yol açacaktır. Molly Parker ve Omari Hardwick kadroyu tamamlıyor.

Perry, eski lisedeki kız arkadaşı tarafından casusluk dünyasına çekilen bir inşaat işçisini (Mark Wahlberg) konu alan aksiyon filmi “The Union”da Netflix ile çalışmaya devam edecek. Netflix aynı zamanda, görüşmediği oğluyla yeniden bağlantı kuran ve gücünü yeniden kazanan, gözden düşmüş bir MMA dövüşçüsü hakkında bir spor draması olan ilk yönetmenlik denemesi “Bruised”ı da destekledi. İlk gösterimi 2020'de Toronto Film Festivali'nde yapıldı. “Bruised”ın vizyona girmesinin ardından Netflix, Perry ile çoklu film anlaşması yaptı.

“Knives Out”un destekçileri MRC ve “The Mothership”in yapımcıları Range Media Partners. MRC yakın zamanda yönetmen Chloe Dumont'un 2023 Sundance Film Festivali sırasında Netflix'e 20 milyon dolara satılan ilk uzun metrajlı filmi “Fair Play”in yapımcılığını üstlendi.

READ  Sokakta Hayat oyuncusu 61 yaşındaydı - The Hollywood Reporter