Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

New York Giants, Colin Johnson’a Achilles’i yırtma sözü veren WR’yi kaybetti

New York Giants, Colin Johnson'a Achilles'i yırtma sözü veren WR'yi kaybetti

East Rutherford, NJ – New York Giants geniş bir alıcıyı kaybetti Colin Johnson Veteran ile aynı gün Çarşamba sezonu için sterlin çoban Uygulama alanına döndü.

Takıma göre, Johnson Çarşamba günkü antrenman sırasında aşil tendonunu yırttı. Texas Üniversitesi’nden büyük alıcı (6 fit 6, 220 pound) ile antrenman yaparken son haftalarda ilk takımdan temsilciler alıyor. Kadarius Tony Sheppard da kenarda kalanlar arasında.

Antrenör Brian Dabol, haftanın başlarında Johnson ve diğer geniş alıcının David Satış Güçlü bir izlenim bırakıyorlardı. Johnson Pazar gününe Cincinnati Bengals karşısında sezon öncesi galibiyetiyle başladı ve 41 yarda üç resepsiyon aldı; Satıyor 56 yarda beş yakalama vardı ve hasarın çoğu ilk dize suçundan oldu.

Dabolll, “Colin Johnson, David Sales, gerçekten oyunlarını kurdular” dedi. “Ve sadece bir takım yapmak için değil, aynı zamanda oynamak için de karışımın içindeler.”

Giants’ın açılışı 18 gün sonra Tennessee’de başladı. Tony (sağ bacak), CJ kurulu (kaburgalar) ve Darius Slayton Ayrıca küçük yaralanmalarla da ilgilenirler.

Bu arada, Shepherd geçen Aralık ayında yaşadığı Aşil rüptürü nedeniyle dönüş yolundaydı. Sakatlıktan bu yana ilk kez Çarşamba günü antrenmana geri döndü.

Canlı provalar sırasında birkaç tekrar yapan ve hatta ortanın arkasından 20 yard pas almayı başaran Shepherd, “Harika hissettirdi dostum,” dedi. Tyrod Taylor. “Sahaya geri dönmek bir lütuf. Özellikle de böyle bir sakatlık geçirdiyseniz ve uzun süredir bu adamların onu kovalamasını izliyorsanız. Her gün almalısınız ve onlara değer vermelisiniz çünkü onlara değer vermelisiniz.” ne zaman bu kadar uzun süre oturmak zorunda kalacağını asla bilemezsin.”

Shepherd’ın Aşillerini yırtmasından bu yana sekiz ay beş gün geçti. En uzun süredir tutulan Dev’dir ve kariyerinde tümü New York’ta 3.884 yarda 349 yakalama ve 21 touchdown’a sahiptir.

READ  Stamford Bridge, Chelsea'nin muhtemel sahibi Ricketts ailesi Avrupa Ligi sözü verdi

Shepherd’ın dönüşü, Giants’ın bu pozisyonda gerçekten çok daha sağlıklı olduğunu gösterdi. Tony, Board ve Slayton Çarşamba günkü eğitimin ilk bölümlerine katıldılar.

Ama Tony antrenman sırasında bacağının arkasını tutarken görüldü ve Johnson ve Marcus Kemp (hamstring) ağır yaralandı. Hem Johnson hem de Kemp, günün ilerleyen saatlerinde yaralı bir rezerv üzerine indi.

Devler geniş alıcılar talep etti Billy Geither Ve Jaylon Moore Çarşamba boşlukları doldurmak için. Dar bir son kestiler Ürdün Akınlar Listede yer açmak için.

24 yaşındaki Johnson, Jacksonville Jaguars ve Giants ile oynadığı 26 kariyer maçında 377 yarda 29 top yakaladı. Geçen yıl Giants’a akıl hocası olarak damgasını vurdu.

Ancak bu yaz oyununu bir sonraki seviyeye taşıyor gibiydi. Antrenman kampı boyunca istikrarlı bir şekilde oynuyordu ve bu da ona başlangıç ​​oyun kurucusunun güvenini kazandırdı. Daniel Jones İlk takımın bazı temsilcileri.

Johnson, bu sezonki ilk iki hazırlık maçında 123 yarda 10 yakalama bile yaptı. Tony’nin hırpalanmaya devam etmesi ve Shepherd’ın ciddi bir sakatlıktan dönmesiyle, Johnson Tennessee Titans’a karşı ilk haftasına başlayabilir veya en azından önemli bir rol oynayabilir gibi görünüyordu. Bunun yerine, sezonu erken sona erdi.