Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

NFL hala oyun kurucu oyununu izliyor

NFL hala oyun kurucu oyununu izliyor

Komiser Roger Goodell’in, adı ne olursa olsun, Eagles’ın oyun kurucusunu görmek istediğine dair bir rapor dolaşıyor. Sonsuza kadar oyunun dışında. Goodell’in bu konudaki kişisel hislerine kefil olamasak da gerçek şu ki lig oyunu izlemeye devam ediyor.

Durumla ilgili doğrudan bilgisi olan bir kaynağa göre NFL durumu izliyor. Henüz itme oyununu oyundan çıkarmaya yönelik bir baskı yok.

Geçen sezonun sonunda “birkaç” kulüp Lig’den konunun incelenmesini talep etmişti. Lig, yaklaşık 18 takımın oyunun bazı varyasyonlarını kullandığını kaydetti.

Kaynak şunları söyledi: “Kulüpler artık bu dizilişteki oynama seçeneklerini genişletti.”

Sonuçta 24 oyun sahibinin oyunu ortadan kaldırmak için oy kullanması gerekecek. Eagles’ın sahibi Jeffrey Lurie şüphesiz böyle bir teklife “hayır” oyu verecektir. Bu yılın başında Cowboys’un sahibi Jerry Jones Oyunu şaşırtıcı bir şekilde destekledi.

En az dokuz mal sahibi aynı fikirdeyse Goodell’in kişisel duyguları önemli olmayacak. Goodell’in kollarını sert bir şekilde bükmesini engelleyen hiçbir şey olmasa da (görünüşe göre bu yılın başlarında Perşembe maçlarını Pazar günlerine veya tam tersini değiştirme yeteneğini güvence altına almak için yaptığı gibi), eğer giderse daha fazla siyasi sermaye harcamaya istekli olmalı. Oyundan çekilmek istemeyen dokuz veya daha fazla oyun sahibinin iradesine karşı.

Aslında hücum futbolu için iyi bir şey. Bunda ustalaşan Kartallar için birinci ve 10, birinci ve sekizinci oluyor. Daha fazla takım bu konuda ustalaşabilirse, daha fazla yarda kazanılacak, daha fazla sürüş sürdürülecek ve daha fazla puan kazanılacaktır.

NFL kesinlikle daha fazla puan toplamak istiyor. Bu gerçek, puanlamanın yüksek olduğu yıllarda açıkça ortaya çıkıyor ve NFL, oyunu haber yapanlara bu gerçeği öne süren basın bültenleri sık sık gönderiyor.

Bu nedenle, komiserin bizzat oyunun devam etmesini isteyip istemediğine bakılmaksızın, gerçek güç dokuz veya daha fazla oyun sahibinin elindeydi. En azından Nine “tut” derse, komiserin söylediği, yaptığı veya düşündüğü hiçbir şeyin önemi kalmayacak.

READ  Kaynaklar - Eagles DD Derek Barnett potansiyel ticarete bakıyor