Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Nintendo eShop Seçimleri – Kasım 2022

Nintendo eShop Seçimleri - Kasım 2022
Fotoğraf: Nintendo Live

bu bir Teknik olarak konuşursak Bu yıl için en son çevrimiçi mağaza seçimleri. Evet, bunu bir dahaki sefere yaptığımızda, Aralık oyunlarına dönüp baksak bile, 2023’te olacak.

Ama yine de kendimizi fazla kaptırmayalım! Bir göz atmak için Kasım ayına sahibiz – Pokémon’un hakim olduğu bir ay, ancak Indie World’ün erken teşhiri, eShop’ta birkaç sürpriz yayınımız olduğu anlamına geliyor. Herhangi biri bir diş yaptı mı? Geçen ay Switch eShop’ta Nintendo Life’ın seçtiği en iyi oyunlara göz atalım!

yüceltici

Üç küçük mücevher; ikisi rahat setten ve biri Dünya Kupası sezonunun ortasında olduğumuza göre uygun geliyor. Kaçırmış olabileceğiniz bu potansiyel olarak harika şeylere göz atın…

Cenneti Ararken (eShop'u Değiştirin)

Cenneti Ararken (eShop'u Değiştirin)

Yayımcı: XD Ağı / Geliştirici: Bedava Kuş Oyunları

Yayın tarihi: 18 Kasım 2022 (Amerika Birleşik Devletleri) / 18 Kasım 2022 (Birleşik Krallık / Avrupa Birliği)

Geliştiricimiz Kao Gan Biliyorum Bizi ağlatacaksın. ile yaptı Ay’aile de yaptı kuş hikayesiVe onunla tekrar yaptı cenneti bul. Bu onun devamı en sonunda Switch’te ve bu bağlantı noktasıyla ilgili bazı sıkıntılar olsa bile, güzel hikaye anlatımını ve harika karakterleri bunaltmıyor.

İlk olarak 2017’de piyasaya sürülen bu “serinin” duygu, düşünce ve sadeliğine uyan birkaç oyun var. cenneti bulduk 8/10 hak etti – Artık tek yapmamız gereken Imposter Factory’nin Switch’e gelmesini beklemek…

Lonistis (eMağazayı Değiştir)

Lonistis (eMağazayı Değiştir)

Yayımcı: güverte 13 / Geliştirici: kızgın tilki

Yayın tarihi: 10 Kasım 2022 (Amerika Birleşik Devletleri) / 10 Kasım 2022 (Birleşik Krallık / Avrupa Birliği)

N64 ve PSOne döneminin 3B platform oyunlarına büyük bir övgü, lonistis Bu ay büyük bir sürpriz oldu. Tanuki Hana’nın Maceraları, nostaljik kalplerimizi vuran parlak renkleri ve düşük poli görüntüleri ile en sevdiğimiz koleksiyonlarımızla aynı şekilde bağımlılık yapıyor. Ancak çağlar boyunca platformlardan ve oyunlardan etkilenmiştir. Süper Mario Odyssey bana göre Süper Mario 64.

READ  Tim Cook, iPhone'ların Sony kamera sensörleri kullandığını ortaya koyuyor

En iyi kısım? Bu size 5,00$’a bile mal olmaz. oyunu tanıttık İncelememizde 9/10 Beşten az ile kaç kez 9/10 alabilirsiniz?

Rogue Legacy 2 (eShop'u Değiştirin)

Rogue Legacy 2 (eShop'u Değiştirin)

Yayımcı: kiler kapısı oyunları / Geliştirici: kiler kapısı oyunları

Yayın tarihi: 9 Kasım 2022 (Amerika Birleşik Devletleri) / 9 Kasım 2022 (Birleşik Krallık / Avrupa Birliği)

aylardır bekliyoruz Hileli Miras 2 Switch’e gitmek için – ve beklemeye değdi. Orijinalin ne kadar benzersiz olduğu göz önüne alındığında Hayırsız miras Bunun favori eShop oyunumuz olarak zirveye çıkmasına şaşırmamalıyız, ama ne oldu? ben … idim Indie World şovunun yapıldığı gün şaşırtıcı bir şekilde gölgede kalmıştı.

Ama şikayet edemeyiz – bu devam filmi kesinlikle Yapmak için ne harika bir ek. Orijinalin zaten bağımlılık yapan temellerini temel alan Rogue Legacy 2, size her şeyden daha fazlasını fırlatır. Eski sistem geri döndü ve her zamankinden daha iyi. Yazı hala biraz komik. Ve tekrar tekrar gelmenizi sağlayacak yeni işlevler ve oyun modları var.

İlk oyun bağımsız roguelike oyunlardan biriydi ve bu oyun hala en iyilerden biri olduğunu kanıtlamak için geri döndü. ile birlikte Bizden 9/10 yorumiçtenlikle katılıyoruz.


Nintendo Life eShop Seçimleri – Ekim 2022

Çevrimiçi mağazamızın ilk üçü seçtiğine nasıl karar veririz: Her ayın sonuna geldiğimizde, Nintendo Life ekibi, yazı işleri ekibi tarafından özenle seçilmiş oyunlar listesinden en sevdikleri oyunlara oy verir. Bu listeye hak kazanmak için, bu oyunların söz konusu ayda yalnızca dijital bir Nintendo Switch eShop oyunu olarak piyasaya sürülmesi ve Nintendo Life’ta incelenmiş olması gerekir; İncelemelerinin sonuçlarına göre uygun oyunları seçiyoruz.

READ  Yeni veriler PS5 satışlarının Xbox 2:1 satışlarından daha fazla olduğunu gösteriyor

Personelden daha sonra listenin başında oturmayı hak ettiğini düşündükleri üç maç için oy vermeleri istenir; Birinci seçenek 3 puan, ikinci seçenek 2 puan ve üçüncü seçenek 1 puan alır. Bu oylar daha sonra ilk üçün bir listesini oluşturmak için sayılır ve genel kazanan ayın birincilik ödülünü evine götürür.