Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Nintendo, Herkes 1-2-Switch!’i duyurdu, ön siparişler şimdi canlı

Nintendo, Herkes 1-2-Switch!’i duyurdu, ön siparişler şimdi canlı
Resim: Nintendo

Hayır, bu bir şaka değil – Nintendo, Switch 1-2-Switch lansman başlığının bir devamı olduğunu duyurdu. Herkes 1-2-anahtarlıdır. Bu açıklama, geçen yıl Haziran ayına kadar uzanan söylentileri takip ediyor.

Bu yeni giriş şu tarihte düzenlenecektir: 30 Haziran ile $29.99 (veya bölgesel eşdeğeri) ve ön siparişler artık oyunun hem fiziksel hem de dijital sürümleri için açık. Sayfa listesine göre, dosya boyutu 3,3 GB.

Nintendo.com’un izniyle, Herkes 1-2 Anahtarından ne bekleyeceğiniz hakkında biraz bilgi:

Parti yapmak ister misin? Nintendo Switch™ sisteminize girin ve bir sonraki oyun gecenizde gülün!

Bir sonraki buluşmanızı Herkes 1-2-Switch ile karıştırın! ™. Kurulumu kolay olan ve balonlardan uzaylılara kadar her şeyi ve daha fazlasını içeren parti oyunları için bazı kontrol cihazlarını* veya Joy-Con™ akıllı cihazlarını alın! Bir sonraki grubunuzdaki kişiler bu çok oyunculu karışımda yer alabilir ve ekip çalışmalarını gösterebilir.

Sizi tetikte tutacak oyun ve modların bir karışımı!

Joy-Con denetleyicilerini veya akıllı cihazları kullanın, ekip kurun ve oyun oynayın. Takımlara bölün ve önce hangi grubun belirli sayıda maçı kazanabileceğini görün. Birçok oyun, kuralları değiştiren veya ekstra bir meydan okuma ekleyen birkaç dış görünüme sahiptir!

Herkes 1-2-anahtarlıdır
Resim: Nintendo

Henüz fragman yok – bu yüzden yakın gelecekte buna dikkat edin. Biraz ilgili bir haberde, Nintendo bugün pastel renklerde yeni Joy-Con denetleyici setlerini ortaya çıkardı. Aşağıdaki hikayede daha fazlasını bulabilirsiniz: