Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Nintendo Switch'inizde yapabileceğinizi bilmediğiniz her şey

Nintendo Switch'inizde yapabileceğinizi bilmediğiniz her şey
Konsollar ve Switch dock'la çevrili bir TV kabinindeki Nintendo Switch konsolu.

Nintendo Switch bir süredir piyasada ama konsol bunca yıldan sonra sizi şaşırtabilir.
resim: Kyle Barr/Gizmodo

the Nintendo Anahtarı Bu bloğun civarındaydı. Bu noktayı örneklendirmek gerekirse, Nintendo'nun süper başarılı konsolu geçen ay yedinci yıldönümünü kutladı. Mini konsol, yenilikçi denetleyicileri ve taşınabilir form faktörü nedeniyle büyük ölçüde hala çok popüler Uzun süredir spekülasyon yapılan Nintendo Switch 2 Hala hayranlarını beklemekten çılgına çeviriyor. Switch'in devamı gelene kadar muhtemelen bir yıl kadar zamanımız olacak, bu yüzden belki de konsolunuzu gerçekten tanımanın zamanı gelmiştir. Sende olup olmaması önemli değil Lite'ı değiştir Ya da OLED anahtarı; Ultra hafif cihaz, boyutuna rağmen birçok kullanıcının fark ettiğinden biraz daha fazlasını yapma kapasitesine sahip.

Switch'i yıllarca kullanıp keyfini çıkardıktan sonra bile, küçük konsolun yapabileceği her şeyi bilemeyebilirsiniz. Sony'nin yaptığı gibi PlayStation 5Nintendo, sistem ayarlarında en iyi ve en ilginç özelliklerinden bazılarını gizlemiştir; bunlardan bazıları deneyiminizi çok daha kolay veya daha keyifli hale getirebilir.

Ancak Switch piyasadaki en güçlü konsol değil. Elbette, bir klavye ve fareyi dock aracılığıyla bağlayabilirsiniz ancak PS5 veya Xbox Serisinin aksine Oyunları uyku modundayken indirebilirsiniz, ancak yalnızca kablolu bir İnternet bağlantısı olduğunda.

Ancak Switch, benzersizliğiyle bu eksiklikleri kapatıyor. Konsol dosyamızı etkili bir şekilde oluşturdu El konsollarına yönelik modern takıntıVe başka hiçbir şirket, Nintendo'nun yedi yıl önce yaptığı gibi paylaşılabilir konsolları üretemedi. Nintendo Switch'in en tuhaf özellikleri, çıkarılabilir Joycon'larından ve küçük ekranından yararlanıyor. Bunu geçelim, olur mu?

Daha fazla yardım ister misin?

Google'ın şifre yöneticisi herhangi bir cihazda nasıl kullanılır?
İşte Windows'u daha güvenli hale getirmenin bazı kolay yolları
iPhone'da Netflix Oyunlarına Nasıl Erişilir
iPhone pilinizin ömrünü uzatmanın 8 yolu
iPhone'unuzu hızlandırmanın altı yolu

Tüketici elektroniği için daha fazla Gizmodo seçimi mi istiyorsunuz? Kılavuzlarımıza göz atın En iyi telefonlar, En iyi dizüstü bilgisayarlar, En iyi televizyonlarVe En iyi kulaklıklar. Bir sonraki büyük şey hakkında bilgi edinmek istiyorsanız kılavuzumuza göz atın. iPhone 16 hakkında bildiğimiz her şey.

READ  AMD RDNA 3 GPU'ları RTX 4090'dan Çok Daha Ucuz