Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Nuggets-Wizards takası: Denver, rapor başına dört oyunculu bir anlaşmayla Kentavious Caldwell-Pope ve Ish Smith’i satın aldı

Nuggets-Wizards takası: Denver, rapor başına dört oyunculu bir anlaşmayla Kentavious Caldwell-Pope ve Ish Smith'i satın aldı
Getty Resimleri

bu Denver Nuggets Onlar ticaret muhafızları Will Barton ve Monty Morris. Washington Sihirbazları Kentavious Caldwell-Pope ve Ish Smith’in karşısında, şiirin güneşinde. Bu anlaşma, Nuggets’a önümüzdeki yıl için biraz finansal esneklik sağlıyor, çünkü Morris’in üç yıllık 27 milyon dolarlık bir anlaşma için hala iki yılı var.

Caldwell-Pope’un eklenmesiyle bu anlaşma, Denver’ın yıllardır mücadele ettiği bir alan olan Nuggets’ı defansif olarak da yükseltiyor. Nuggets’ın gelecek sezon Jamal Murray ve Michael Porter Jr.’ı sakatlıktan kurtarması ve onları şampiyonluk adayının konuşmasına geri getirmesi bekleniyor ve bu takas onlara iki kez oynayan Nikola Jokic için daha ucuz anlaşmalarda daha fazla derinlik sağlıyor.

Caldwell’in Bob ve Smith sözleşmelerinin 2022-23 sezonunun ardından sona ermesiyle birlikte Denver, gelecek sezona girecek olan takıma 32 milyon dolarlık bir mali yardım sağlayacak. Murray ve Porter Jr zaten büyük sözleşmeler imzalarken ve Jokic’in bu yaz beş yıllık 254 milyon dolarlık bir Super Max sözleşmesi imzalaması bekleniyorken, yetenekten ödün vermeden para biriktirmenin yollarını bulmak Nuggets’ın ileriye dönük başarısının anahtarı. Bu ticaret bunu garanti ediyor.

Bu takas için bir başka ilginç bilgi de, Smith bu sonbaharda Nuggets’a sığacak olsaydı, 13 yaşında NBA’de oynayan çoğu takım için bir rekor kırmış olacaktı.

The Wizards’a gelince, Barton ve Morris’te her ikisinin de üç güçlü noktası olan güçlü oyuncuları var, yani burada da büyük bir kayıp yok. Bradley Beal’in bu yaz 248 milyon dolarlık bir Supermax sözleşmesi imzalaması bekleniyor, bu yüzden Wizards rekabetçi kalmaya çalışırken yeteneği onun etrafında tutmak önemlidir. Takas, muhtemelen Cadıları Malcolm Brogdon çekilişlerinden eleyecekti, ancak yine de 29 yaşındaki oyun kurucuyu geri sahada Beal ile eşleştirmek istiyorlarsa almanın yollarını bulabilirler.

READ  Bu yıl sekiz franchise kartı dağıtıldı