Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Octopath Traveler II bugün Switch’te sürpriz bir güncelleme alıyor

Octopath Traveler II bugün Switch’te sürpriz bir güncelleme alıyor

Octopath Traveler II’nin çıkış tarihiyle birlikte Bugün Xbox ve Game PassSquare Enix, RPG oyunu için yeni bir güncelleme başlattı.

Oyunun son boss’unu yendikten sonra kullanılabilen “Ekstra Savaş” adı verilen yeni bir moda erişmenizi sağlar. Buna, ilk Octopath Traveler ekibi de dahil olmak üzere, ana oyundakilerden daha zorlu rakiplere karşı becerilerinizi test etme yeteneği de dahildir.

Bu güncelleme artık Octopath Traveler II’nin Switch sürümünde mevcut. Burada Steam üzerinden tam yama notlarıAyrıca diğer bazı değişiklik ve eklemeleri de içerir:

Octopath Traveler II Güncellemesi – Sürüm 1.1.0

Başlık ekranı
• Yeni bir mod eklendi: Ekstra Savaşlar (hikaye tamamlandıktan sonra kullanılabilir).

türlü
• Kredileri düzenleyin.
• Çeşitli grafikleri düzenleyin.
• Güncelleme eklentileri için yeni bir eğitim komut dosyasının uygulanması.

Resim: Square Enix

Ayrıca Octopath Traveler ve Octopath Traveler II’yi içeren yeni bir paket de satın alınabilir. Fragmanı bu sayfanın üst kısmından kontrol edebilirsiniz. Elbette oyunları tek tek de satın alabilirsiniz. Orijinal oyun bugün PlayStation 5 ve 4’te de yayınlandı ve Square Enix aynı oyunun şu anda dünya çapında dört milyondan fazla kopya sattığını da belirtti.

Octopath Traveler II, Switch’te geçen yıl Şubat ayında çıkış yaptı ve incelememiz, bunun ne kadar “selefinin kendinden emin ve muzaffer bir devamı” olduğunu belirterek, on üzerinden dokuzunu yıldızla ödüllendirdi.