Eylül 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Orioles, Jorge Lopez’e ikizlerden daha yakın ticaret yapıyor

Orioles, Jorge Lopez'e ikizlerden daha yakın ticaret yapıyor

10:11: İkizler ve Orioles takası duyurdular.

9:36: İkizler ve Orioles, tüm yıldızları birbirine yaklaştıran bir iş anlaşması üzerinde anlaşırlar. Jorge Lopez Baltimore’dan Minnesota’ya, İlk defa bahsettiğim gibi The Baltimore Sun’dan Andy Kostka. İkizler solak atış olasılığı gönderir çocuk povichsağ el Kano’yu aydınlat Ve karşılığında Baltimore’a bir çift potansiyel müşteri, MLB.com’dan Mark Finsand Raporlar. sağ el Juan Nunez ve sol Juan Rojas Anlaşmadaki diğer iki isim onlar, Tweetler ESPN’den Jeff Bassan.

29 yaşındaki Lopez, en çok eğlenenlerden biriydi Major League Baseball’da dikkate değer dönüşümler Bu sezon, geçen sezonun büyük bölümünde Baltimore’un kadrosundaki yerini kaybetme riskiyle ilgili küçümseyici bir iddiadan, oyunun elit saflarına giren ilk kez All-Star’a giren bir oyuncuya geçti. Kaptan olarak önceki ve potansiyel en iyi ikinci tur seçimi, başlangıçta başlamadı, ancak geçen sezonun sonunda Bulls’a tam zamanlı olarak taşındığından beri harika oldu. Lopez, 2022’de şimdiye kadar 1.68 ERA oranı, %27.6 vuruş oranı, %8.7 yürüme oranı ve %60 basketbol sahası ortalaması ile MLB koşucuları arasında beyzbolda beşinci sırayı alan 48 vuruş attı.

Kısa bir örnek, elbette, ancak Lopez’in geçen Ağustos’taki “The Pen”e geçişi, yaklaşmakta olan atılımın habercisiydi. Dört dikiş makinesi yerine dalgıcını büyük ölçüde tercih etmeye başladı ve hem top hızının hem de hızının çarpıcı bir şekilde sıçramasını izledi ve sadece iki tur, 10’a 2 K/BB oranı ve yüzde 66,7 vuruş oranıyla 8 1/3 vuruş attı. Geçen yıl Bullpen’e geçişe dayanan Lopez, 1.75 ERA, %27.9 vuruş oranı, %8.3 yürüme oranı, %61 daha büyük ortalama ve bir platinde ortalama 98 mil hıza sahip.

İkizler, Lopez’in 2024 sezonu boyunca kontrolün tamamında olması gerçeğiyle cazibesini artırarak, bu yeni üretimi sürdürme yeteneğine açıkça güveniyorlar.Ayrıca bu yıl elinde 1.5 milyon dolar vardı, bu yüzden pek etkilemeyecek. 2022 maaş bordrosu ve 2023 veya 2024’te bankayı kırmayacak.

READ  Serena Williams ABD Açık Canlı Güncellemeler

Twin Lopez’e bir alev makinesi çırağıyla eşleşmeye benzer bir silahlı kuvvet verir Johan Doran Ve iyi hack griffin jax Korkunç bir oyun olan şeyin arkasında. Doran ve Jax gibi Lopez de yönetici Rocco Baldeli’ye gerektiğinde birden fazla rolü üstlenebileceğini bilme esnekliği veriyor. Lopez’in bu sezon oynadığı 44 maçın 11’inde en az dört gol kaydetti.

Daha fazlası geliyor.