Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

ÖZEL: Mario Movie Bowser’ın “Peaches” için içten övgüsünün plakta kendi şarkısı var

ÖZEL: Mario Movie Bowser’ın “Peaches” için içten övgüsünün plakta kendi şarkısı var

IGN, iam8bit’in Super Mario Bros. film müzikleri için yalnızca fiziksel vinil plaklar, CD’ler ve hatta kasetler satmayacağını özel olarak ortaya koyabilir. , ama aynı zamanda A Yüzünde “Bowser’ Peaches” ve B Yüzünde klasik “Mario Bros. Rap”in yer aldığı 7″lik bir plak single da yapacak.

The Super Mario Bros. Movie’nin dijital film müzikleri 7 Nisan’da yarın satışa sunulacak olsa da, bu fiziksel sürümler, Nintendo bestecisi Koji Kondo ve besteci Brian Tyler’ın ortak çalışmasıyla oluşturulan 36 parçanın tamamıyla birlikte 2023’ün üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek. Hızlı ve Öfkeli Öfkeli serisi, Yenilmezler: Ultron Çağı ve Çılgın Zengin Asyalılar şöhreti.

Daha önce bahsedilen Özel 7″ Vinil Tekli Bowser “Peaches” ve “Mario Bros. Rap” ile 12,99 dolara mal olacak. 2xLP vinil, Öte yandan tüm film müziği, “Scott Saslow tarafından tasarlanan ve doğrudan Illumination’ın all-star ekibinden gelen sanat eserlerini içeren havalı bir katlanır ceket” ve “tanıdık Super Mario Bros.

Vinil albümün fiyatı 42,99 dolardır ve kırmızı ve yeşil olarak basılmıştır. iam8bit, biraz farklı bir şey isteyenler için özel bir pembe ve sarı yol da satacak.

Kompakt Disk, 19,99$’a satılır, “dört diskli premium paket” içinde iki diskte tam film müziğine sahip olursunuz.

Sonunda, kaset 19.99 dolara mal olacak ve rastgele Mario Red veya Luigi Green olacak.

Bu fiziksel sürümlerin tümü ön sipariş için mevcuttur iam8bit.com 2023’ün üçüncü çeyreğinde tekrar gönderilmesi bekleniyor.

Super Mario Bros. filmi hakkındaki incelememizde, “Kağıt Mario’nun mülayim olay örgüsünü inkar edilemez bir çekicilik ve enerjiyle yenen, animasyonlu bir fantezi ateş topu” olduğunu söyledik.

Daha fazlası için, bu hafta sonu filmin ne kadarının beklendiğine, Nintendo filmlerinin Marvel filmlerinden daha büyük olup olmayacağına ve Jack Black’in Love Song’u kaçıramayacağını anlayana kadar filmde şarkı söylemeye nasıl isteksiz olduğuna bakın.

READ  Xbox Series S'yi şimdi sadece 220$'a kaydedin (yalnızca sınırlı bir süre için)

Bizim için bir ipucun var mı? Potansiyel bir hikayeyi tartışmak ister misiniz? Lütfen bir e-posta gönderin haber bü[email protected].

Adam Pankhurst, IGN için bir haber yazarıdır. Onu Twitter’da takip edebilirsiniz @çalışan ve üzerinde seğirme.