Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Packers Family Night – 5 Ağustos’ta öğrenilen 5 şey

Packers Family Night - 5 Ağustos'ta öğrenilen 5 şey

Green Bay – The Packers, Cuma günü Lambeau Field’da 50.112 taraftarın önünde yıllık Aile Gecesi provasını gerçekleştirdi.

İşte öğrendiğimiz beş şey.

1. 1 numaralı savunma hiçbir şeyi kolaylaştırmıyordu ve çaylak LB Quay Walker bu konuda çok şey gösteriyordu.

Başlangıç ​​hücumu oyunculara 11v11’de kendi payına düşeni yaptı, ancak çok fazla ritim bulmak zordu çünkü savunma sahada veya koşu oyununda fazla pes etmiyordu.

Kapalı oyun kurucu ve draft seçici Kwai Walker, bir dış saha oyununda Aaron Jones ile hücum hattında buluşarak ortamı erkenden belirlemeye yardımcı oldu. Walker daha sonra neredeyse kale çizgisinde bir pası yakaladı, ancak Aaron Rodgers, Walker’ın vızıldadığı ve topu kaçırdığı Mercedes Lewis’in sonunu mühürlemek için bir iğne yaptı.

Daha sonra Walker, kontrol dizilişinde A.J. Dillon’ı yanlamasına uzatarak ve yakalamadan sonra Dillon’ın iç hareketini bastırmamak için dengeli bir pozisyonda kalarak güzel bir düz oyun daha yaptı. Doğrudan bir katılım olmadı ama Walker’ın büyük koşuyu açık alanda tamamlayacağı açıktı.

Rodgers’ın tek gerginliği, Allen Lazard, Randall Cope ve Dominic Daphne için arka arkaya üç oyun tamamlayarak, işleri tersine çevirmiş gibi görünüyordu, savunma sonraki iki maçı durdurmak için geri döndü. Walker, Amary Rodgers’ı eksik olan sığ bir orta ile iyi bir şekilde korudu ve ardından derin bir top Lazard ile temas kurmadı.

“Savunmamızın biraz zorlayıcı olduğu tek şey, koşuyu durdurmadaki tutarlılık ve bence pası ve özellikle derin topları savunmak için harika bir iş çıkardılar ve sahada çok fazla büyük oyundan vazgeçmediler. “dedi koç Matt LaFleur.

“Yedi hücum serimiz oldukça tuzlu olabilir, bu yüzden umarım hücumumuzu çok daha iyi hale getirirler.”

Toure erken başladı ve savunma arkasına karşı kafa kafaya mücadele sırasında Jordan Love’ın bitiş bölgesinde kaybolan süzülen yakalama ve güzel bir ayarlama ile başladı. Sonra 11’e 11 kale çizgisi yakınında, Danny Ettling’in pasıyla köşeye düzgün bir kayma daha yaptı.

Ardından, Toure iki defans oyuncusunun arkasında durarak ve 50 yarda inmek için pasa doğru çekerken, Love’ın derin topunda büyük vurgu geldi.

LaFleur, Toure için “Bence vücudunu ve vücut hareketlerini kontrol etme konusunda iyi bir yeteneğe sahip” dedi. “Gerçekten bu işte çalışan zeki bir çocuk.”

Lazard, “Bu gece kesinlikle bir hamle yaptı,” diye ekledi.

Çaylak arkadaşı Romeo Dobbs, her gün yaptığı gibi bir kez daha göz alıcı bir oyun sergiledi, bu kez köşe vuruşu Keonder Thomas’a karşı son bölgede bire bir derin bir top kaptı. Daha sonra 11’e 11’de Doubs insan olduğunu gösterdi, sadece parmaklarının arasından bakıyormuş gibi görünen derin bir topu karıştırdı.

Gerçekten de, tüm birinci sınıf öğrencileri o geniş resepsiyon odasında harika bir iş çıkardılar,” dedi LaFleur. “Çok fazla flaş gösterdiler. Önümüzdeki hafta San Francisco’da ne olacağını görmek ilginç olacak.”