Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Padres ve SS Xander Bogaerts, 11 yıllık 280 milyon dolarlık sözleşme için anlaştı: Kaynaklar

The Athletic

bu San Diego Padres Büyük lig kaynakları, serbest oyuncu Xander Bogaerts’in 11 yıllık, 280 milyon dolarlık bir sözleşmeyi kabul ettiğini doğruladı. atlet. MLB Network’ten John Heyman haberi ilk bildiren oldu. İşte bilmeniz gerekenler:

  • Bogaerts, geçen sezon 150 maçta 73 RBI ve 15 home run ile .307/.377/.456 vuruş yaptı.
  • 5. sırada atletKeith Law’ın 2022-23 En İyi Ücretsiz Temsilciler listesi.
  • Bogaerts son üç yılını ve hayatının 60 milyon dolarını devre dışı bıraktı kırmızı çorap Serbest oyuncu olmak için 7 Kasım’da sözleşme yapın.

İzci raporu

İmzayla birlikte Bogaerts’in kısa bir süre daha forma giymesi bekleniyor. Ha Seung Kim ikinci aşamada oynuyor, Jake Cronworth birinci aşamada oynuyor ve Fernando Tatis Jr. Yurt dışına taşınıyor.

Bogaerts, normalinden biraz farklı bir platformdan geliyor, 2017’den bu yana ilk kez tam bir sezonda 20’ye ulaşamıyor, ancak şimdiye kadarki en iyi savunmasını yapıyor. 1 Ekim’de 30 yaşına giren Bogaerts, gelişmiş ölçümlere göre en iyi savunma sezonunu geçirdi – artı-5’te ortalamanın üzerinde pozitif bir sayı ile sadece ikinci yılıydı.

Savunma üretimindeki artış, sert temasındaki kaybı telafi ediyor, ancak 30’lu yaşlarındaki tüm oyuncular için olası eğilim, savunma değerinin kayması ve savunma spektrumunu düşürmeleridir.

Padres’in acil nedeni

Padres, Bogaerts’i bu serbest oyuncu sınıfındaki Büyük 4 kısa stoperler arasında en iyi vurucu olarak görüyordu. Tria Turner342 milyon $’lık başarısız bir teklifin kanıtladığı gibi, onların en büyük önceliğiydi. Sonra, San Diego’nun ışıltılı ama kısa bir flörtü oldu Aaron Yargıç.

All-Star gollerinde 2’ye 0 gittikten sonra, Genel Menajer AJ Preller üçüncü kez reddedilmeyecek. Padres, Bogaerts’e şaşırtıcı derecede büyük bir bağlılığı kabul ederek rekabeti çok geride bıraktı. Boston Globe, Red Sox’un uzun süreli stoperleri için tekliflerinin 200 milyon dolardan az olduğunu bildirdi. – esnek

San Diego için diğer faktörler önemli görünüyor

Bu noktada, çekilişler Padres için çok tuhaf görünmüyor. Ancak görünürdeki bir sıçrama yapma istekleri, kısmen gelecekle ilgili kaygılardan kaynaklanıyordu. Son dokuz rakamlı on yılların ışığında, Manny Machado 2023 sezonundan sonra ayrılma ve muhtemelen başka bir 300 milyon dolarlık ödeme peşinde koşma olasılığı giderek artıyor.

READ  The Masters 2022 - Tiger Woods hayatını bu tür bir acıya hazırlanmakla geçirdi

Padres, genişlemenin Juan Soto24 yaşında dünyanın en atletik smaçörü, uzak bir ihtimal olabilir. En az bir sezon boyunca San Diego, beyzboldaki en güçlü hücum dörtlüsünden birinden faydalanmalı: Soto, Machado, Bogarts ve Fernando Tatis Jr. – esnek

Bu Red Sox için mantıklı mıydı?

Bogaerts, birçok yönden Red Sox’un kalbi ve ruhuydu, ancak bir noktada bu anlaşma Red Sox için 280 milyon dolar kadar değil, 11 yıl boyunca mantıklı gelmedi. Günün erken saatlerinde Red Sox’tan bir anlaşma için çalıştıklarına dair bariz bir iyimserlik varken, Baş Beyzbol Yetkilisi Chaim Blum, bir Bogaerts anlaşması için çalışmak için bir zaman çizelgesi sorulduğunda samimi bir şekilde, “Bilmiyorum. Olmazdı” dedi. Bunu söylemek bana düşmez ama bence oyun sana şunu öğretiyor: Bu şeyler hakkında çok fazla spekülasyon yapmamalısın.”

Haftanın başlarında Red Sox, serbest oyuncu anlaşmalarını az farkla kaçırdı. Zack EvelynVe Andrew Heaney ve Tommy Kanhl, ancak bu onu tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Mevcut veya bekleyen anlaşmalarla verimli bir günün ardından Chris MartinVe Kenley Jansen Ve Masataka Yoshida, toplantıları bu şekilde bitirmek, kulübü en başa yaklaştırıyor. – Jennings

Boston için sırada ne var?

Red Sox’un şimdi cevaplaması gereken birkaç sorusu var, esas olarak buradan sonra ne yapıyorlar? Kısaca kimin peşine düşecekler? Serbest oyuncuda Dansby Swanson mı yoksa Carlos Correa mı? Ticaret? yoksa dönüşecek mi Kiki Hernandez veya Trevor’ın hikayesi Bunun yerine stoper ve saha dışı veya ikinci temel deliği doldurmak için mi? Bogart’ın orta saha boşluğunu nasıl dolduruyorlar? – Jennings

gerekli okuma

(Fotoğraf: Winslow Townson/Getty Images)