Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Palworld'de yangınlar nasıl söndürülür?

Palworld'de yangınlar nasıl söndürülür?
Michelle Cornelia

Baskınlar üssünüzü ateşe verebilir ancak paniğe kapılmayın. Bu hızlı ve kolay yöntemlerle Palworld'deki yangınları nasıl söndüreceğinizi bildiğinizden emin olun..

Muhtemelen Palworld'deki baskınlar sırasında genellikle neler olduğunu gösteren klipler görmüşsünüzdür. Kaos ortaya çıktığında bakımlı bir üssün kaçınılmaz olarak küle dönüştüğünü görmenin katıksız dehşeti, oyunda kimsenin deneyimlemek istemeyeceği bir şey.

Ya da belki bunu kendiniz deneyimlediniz ve her şeye yeniden başlamak zorunda kaldınız. Her iki durumda da üsler alev alabilir oyunne kadar havalı ya da becerikli görünürlerse görünsünler.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Neyse ki ahşap yapı yangınlarıyla hızlı bir şekilde başa çıkmanın yolları var. Değerli üssünüzü korumak için Palworld'deki yangınları nasıl söndüreceğinizi öğrenin.

Palworld'deki üssünüzdeki yangınlar nasıl söndürülür?

Cep çifti

Patronun yok etmesi için geçici üssünüzde hiçbir şey inşa etmeyin.

Palworld'de yangınları söndürmenin iki kolay yolu var. İlki, yakınınızda Su tipi arkadaşlarınızın olmasını gerektirir. Fuack, Penking veya Celeray, başlangıçta vahşi doğada genellikle bulacağınız türlerdir ve her ihtimale karşı üssünüzde bunlardan birkaçının bulunması en iyisidir.

İmzalanması el becerisi Ücretsiz ve şunları edinin:

Daha az reklam|Karanlık mod|Oyun, TV, Filmler ve Teknoloji Programları

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Su arkadaşlarınız, ekinlerinizi sulamanın yanı sıra, yanan bir yapının yakınına yerleştirildiğinde yangınları söndürmenize de yardımcı olabilir. Yangın çok fazla yayılmazsa üssünüz muhtemelen kurtarılacaktır.

Yangınları söndürmenin başka bir yolu daha var, ancak bu, daldırmayı kısa süreliğine bozar. Bunu yapmak için inşaat moduna geçmeniz ve üssünüzün yanan kısımlarını sökmeniz gerekecek. Parçaladığınız her şey alevlerle birlikte yok olacak.

Palworld'deki üssünüzdeki yangınlar nasıl önlenir?

Tabanınızın yangına maruz kalmasını önlemek istiyorsanız taş veya çelik temel yapılması tavsiye edilir. Bu malzemeler baskınlar sırasında zarar görse de ahşabın aksine daha dayanıklıdır ve alev almazlar.

Tüm malzemeleri elde etmek biraz çalışma gerektirir ve eğer bu konuda çok istekli değilseniz oyun ayarlarından baskınları da kapatabilirsiniz. Neyse ki, oyunda ne kadar ileri giderseniz gidin ayarlar değiştirilebiliyor. Bu nedenle, daha sonra fikrinizi değiştirirseniz tekrar oynamaktan çekinmeyin.

Makale reklamdan sonra devam ediyor