Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Patriots koçu Bill Belichick, QB Mac Jones’tan övgüyle söz ediyor

Patriots koçu Bill Belichick, QB Mac Jones’tan övgüyle söz ediyor

Mike ReeseESPN personel yazarı4 Eylül 2023 12:13 ETOkumak için 3 dakika

Patriots zaten play-off takımı olarak silindi mi?

Dan Orlovsky ve Harry Douglas bu sezon Patriots’la ilgili tahminlerini paylaşırken, Christian Gonzalez ve Ezekiel Elliott’u da 1 numaraya eklediler.

Foxborough, Massachusetts- New England Patriots antrenörü Bill Belichick, Pazar günkü sezon açılışı öncesinde Philadelphia Eagles karşısında oyun kurucu Mac Jones’un gelişimine övgüde bulunurken, kimin en iyi yedek olabileceği konusunda kapıyı açık bıraktı.

Belichick Pazartesi sabahı bir video konferansta “Mack iyi bir sezon geçirdi ve gerçekten iyi bir kamp geçirdi” dedi. “Hücumun nasıl çalıştığını, takım arkadaşlarını nasıl dahil edeceğini, üretken olmalarına nasıl yardımcı olabileceğini anlıyor. Yani burada gerçekten iyi bir zaman geçirdi; tüm yol boyunca tutarlı davrandı.”

Belichick ayrıca WEEI Sports Radio’ya Jones’un “fiziksel durumunun mükemmel” olduğunu, “okuma, karar verme ve zamanlamada birçok gelişme kaydettiğini” ve “Mack’le sezonu sabırsızlıkla beklediğini” söyledi.

Bunlar, antrenman kampının başında Jones da dahil olmak üzere kadrodaki her oyuncunun bir başlangıç ​​rolü için yarıştığını belirten Belichick’ten gelen çok önemli sözlerdi.

Anlaşıldığı üzere Belichick, geçtiğimiz hafta takımın ilk 53 kişilik kadrosunda sadece Jones’u oyun kurucu olarak tuttu ve ana rakibi Billy Zappe ve draft edilmemiş serbest oyuncu Malik Cunningham’dan feragat etti.

Patriots, Zappi ve Cunningham’ı bir gün sonra antrenman kadrosuna geri getirdi ve Belichick, Zappi hakkındaki düşüncelerini ilk kez Pazartesi günü halka açık bir şekilde şöyle açıkladı: “Tüm kadro kararları, futbol takımımız için en iyi olduğunu düşündüğümüz şeye dayanmaktadır, bu nedenle burada bir takım şeyler söz konusudur. “Onunla çalışmaya devam edecek olan Billy’nin aramızda olmasından çok mutluyuz ve kendisi hâlâ iyi bir oyuncu olduğuna ve yükselişte olan genç bir adam olduğuna inanıyor.”

Patriots ayrıca geçen perşembe günü Carolina Panthers’tan feragat eden ikinci yıl oyun kurucusu Matt Corral’ı da 53 kişilik kadroya yerleştirmişti.

Corral, 53 kişilik kadroda yer alarak derinlik tablosunda teknik olarak Zappe’nin önünde yer alırken Belichick, Corral’ın açılışta 2 numaralı göreve hazır olup olmayacağından emin olmadığını söyledi.

Belichick, Pazartesi öğleden sonra takımın antrenmanından önce “Henüz sahada değil, göreceğiz” dedi.

“Matt müsaitti ve onu gruba ekleyip işlerin nasıl gittiğini göreceğiz. Carolina’da gördüklerimize ve Mississippi’deki üniversite filmlerine baktığımızda, o birlikte çalışmak istediğimiz bir oyuncu.”

Patriots’ın Zabi’yi Pazar günkü açılış maçı için 2 numaralı seçenek olarak antrenman kadrosundan çıkarma seçeneği var ve NFL’nin üçüncü dizideki oyun kuruculara yönelik yeni kuralları uyarınca Corral’ı 3 numaralı acil durum seçeneği yapabilir ve onu listeye dahil etmeyebilir. Maksimum 47 oyun günü kadrosu (veya takımın en az 8 hücum oyuncusunu harekete geçirmesi durumunda 48).

READ  Joey Chestnut, Nathan Sosis Yeme Yarışmasını kazandı