Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Patriots, Titans kesintilerinden sonra favori Bill Belichick’i ekleyecek konumda.

kaydeden Keagan Stiefel
9 saat önce

Tennessee Titans’ın Çarşamba günü dört gaziyi işten çıkarma kararı birçok düşünceye yol açtı. Özellikle New England Patriots taraftarları.

Tennessee’nin hücum mücadelesini Taylor Lewan, geniş alıcı Robert Woods, şutör Randy Bullock ve defans oyuncusu Zach Cunningham’ın maliyetleri düşürme çabasıyla kestiği bildirildi, The Clearing 38 milyon dolardan fazla NFL Media’dan Tom Bellicero’ya göre kapak odasında.

Mücadelede bir yükseltme için çaresiz kalan Patriots, bu sezon hurda yığınını toplayacak potansiyel bir oyuncu olarak neredeyse anında Lewan’a bağlandı. Ancak, New England hayranları kendilerini diğer kesintilerden birine alıştırmak isteyebilir.

İki sezonun bazı bölümlerinde Titanlar için yalnızca 10 maç oynayan Cunningham, bir zamanlar Patriots baş antrenörü Bill Belichick’in favorisiydi.

Belichick, Cunningham’ın 2017’deki profesyonel gününde, defans oyuncusu Vanderbilt’ten çıkarken, ilk tatbikatı kontrol ederken ve Commodores’a verirken hareket halindeydi. Bireysel talimatlar. Cunningham ayrıca Belichick ile bir ön prova fotoğraf çekimine katılacaktı.

Profesyonel gününde NESN’den Zack’e konuşan Cunningham, “Büyürken izlediğim adamla aynı odada olmak, bana bilgi vermek ve savunmamız hakkında sorular sormak falan, benim için kesinlikle çılgın bir deneyimdi,” dedi. Cox.

Patriots’un, Patriots’un bu taslaktaki ilk seçiminden önce 26 sıra (Houston Texans’a genel olarak 57 numara) alarak Cunningham’ı seçme şansı hiç olmadı. Cunningham, Texans ile o kadar iyi oynuyor ki sonunda dört yıllık, 58 milyon dolarlık bir uzatma imzaladı, ancak Titans ile imzalamadan önce 2021’de serbest bırakılacak.

Vatanseverler o sırada ona karşı bir hamle yapmadılar ama şimdi Cunningham’ı yakalamak için bir şansları daha var. New England zaten sağlam bir orta saha oyuncusu çekirdeği oluşturdu, ancak kesinlikle Ja’Whaun Bentley ile birlikte başka bir topsuz seçeneği kullanabilir.

READ  Indianapolis Colts, RB yıldızı Jonathan Taylor'ı ayak bileği yaralanmasıyla Denver Broncos maçından dışladı

Muhtemelen bu kez ucuza, üçüncü kez Belichick Cunningham’ın potansiyel sendika cazibesi olabilir.