Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Paul DeJong, Giants, Blue Jays DFA – NBC Sports Bay Area & California’dan sonra bir yıllık sözleşme yapmayı kabul etti

Paul DeJong, Giants, Blue Jays DFA – NBC Sports Bay Area & California’dan sonra bir yıllık sözleşme yapmayı kabul etti

Giants umduğundan bir ay daha uzun süre beklemek zorunda kaldı ama sonunda kıdemli stoper Paul DeJong’u buldular.

NBC Sports Bay Area’nın doğruladığı bir kaynağa göre DeJong ve Giants, Toronto Blue Jays tarafından göreve atanmasından birkaç gün sonra anlaşmaya vardı. USA Today’den Bob Nightingale İlk ihbarda bulunan o oldu Anlaşmak.

Giants’ın son teslim tarihinden önce DeJong’la ilgisi vardı ancak Blue Jays, Bo Bichette’in diziyle ilgili belirsizlik olunca devreye girdi. Son günlerde DeJong’un ayrılmasının ardından tekrar geri döndüler ve kısa stoperin Çarşamba günü Philadelphia’da Giants’a katılması bekleniyor.

Farhan Zaidi başlangıçta son teslim tarihinde Mark Mathias’a geçti ve ardından hemen büyük liglere getirilen ve sıralamada mücadele eden tecrübeli Johan Camargo ile sözleşme imzaladı. Devler Brandon Crawford’un (krank hanedanı) IL’den çıkışını beklerken DeJong figürleri ya Camargo’nun ya da Casey Schmitt’in pozisyonunu alıyor.

Camargo, Triple-A’dan çıktığından beri 17’ye 4’lük bir performans sergilese de DeJong, Toronto’da geçirdiği kısa sürede daha görünür mücadeleler yaşadı. 18 vuruşla 44’e 3’tü ve 13 maçta 0,136 OPS sayı attı.

Giants kesinlikle St. Louis’deki formuna dönebileceğini umuyor. Temmuz ticaretinden önce DeJong’un 13 birdie’si ve 0,710 OPS’si vardı. 2019’da 30 oyuncuyu geçti ve All-Star oldu ancak o zamandan bu yana sadece 0,632 OPS elde etti.

DeJong, her zaman ortalamanın üzerinde bir stoper oyuncusu olarak değerlendirilmeye devam etti ve bu sezon Statcast’in Outs Over Average sıralamasında yüzde 94’te yer aldı. Her ne kadar kariyerinde öncelikli olarak kısa stoper olsa da DeJong’un ikinci aşamada bazı önemli lig deneyimleri var.

Giants Talk Podcast’ini indirin ve takip edin