Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

PEPE, WIF'e karşı geri dönüşe mi hazırlanıyor?

PEPE, WIF'e karşı geri dönüşe mi hazırlanıyor?
  • PEPE yatırımcılarının %77'sinden fazlası kar elde etti.
  • Piyasa göstergeleri birkaç yavaş ilerleyen güne işaret ediyor.

Geçen hafta devlerin sevdiği gibi memler için olaylar yaşandı Dogecoin [DOGE] Ve Şiba Inu [SHIB] Umut Verici Kazançlar Kaydediliyor Bu nedenle AMBCrypto başka bir popüler meme coin'e göz atmayı planlıyor: BebekAynı zamanda nasıl performans gösterdiğini görmek için.

PEPE'nin performansı iyi

Geçtiğimiz hafta, DOGE ve SHIB gibi en popüler kripto paralar çift haneli büyüme kaydetti. buna göre CoinMarketCapDOGE %26'dan fazla artarken SHIB %10 arttı. Bu yazının yazıldığı sırada bu memler sırasıyla 0,2069 dolar ve 0,00003001 dolardan işlem görüyordu.

PEPE'nin büyüme oranı ilk ikideki kadar yüksek olmasa da memecoin geçen hafta yine de fiyatını %5 artırdı. Ancak WIF, PEPE'yi geçerek üçüncü en büyük meme koini olmayı başardı.

PEPE, yerini WIF'e kaptırdıktan sonra haberin yazıldığı sırada 3,39 milyar doların üzerindeki piyasa değeriyle 0,000008058 dolardan işlem görüyor. Ancak PEPE yatırımcıları için bu kötü bir haber değil. Fiyatlardaki son artış yatırımcıların kar elde etmesine olanak sağladı.

IntoTheBlock'a göre Verimemecoin yatırımcılarının %77'sinden fazlası kar elde etti. Yükselen fiyat hareketi sayesinde PEPE'nin sosyal hakimiyeti arttı. Ayrıca bu dönemde memecoin hakkındaki olumlu duygular da arttı.

PEPE'nin sosyal metrikleri arttı

Kaynak: Santiment

PEPE'nin yükselişi devam edecek mi?

Memecoin'in günlük grafiği yeşil renkte olduğundan yükseliş rallisinin devam etme şansı için ölçümlerini kontrol etmeyi planladık. Son birkaç günde Memcoin üzerindeki satın alma baskısının yüksek kaldığını gördük.

Ancak bu eğilim 28 Mart'tan itibaren değişmeye başladı. Borsalardaki arzının artması, borsa dışındaki arzının ise azalması bu durumu açıkça ortaya koyuyor.

Ancak, ana şirketlerin elinde bulunan arzın artış kaydetmesiyle birlikte balinalar birikmeye devam etti.

Kaynak: Santiment

TradingView verilerine ilişkin analizimiz, yatırımcıların birkaç yavaş ilerleyen gün görebileceğini ortaya çıkardı. Bollinger Band göstergesi PEPE fiyatının daha az dalgalı bir bölgede olduğunu gösterdiğinden durum böyle görünüyor.

READ  Stoklar düştü, petrol fiyatları Rusya'nın Ukrayna'ya saldırısının ardından yükseldi

Ancak Para Akışı Endeksi (MFI) hafif bir yükseliş kaydederek nötr seviyeye doğru yönelirken yükseliş eğilimi gösterdi. Dolayısıyla PEPE'nin yakın vadede üçüncü en büyük memocoin konumunu yeniden kazanıp kazanamayacağı belli değil.

Kaynak: Ticaret Görünümü