Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Philadelphia 76ers’tan Joel Embiid, Üçüncü veya Dördüncü Maçlarda sakatlıklardan en kısa sürede dönebilir

Philadelphia 76ers'tan Joel Embiid, Üçüncü veya Dördüncü Maçlarda sakatlıklardan en kısa sürede dönebilir

Philadelphia 76ers için iyimserlik var Joel Embiid Kaynaklar Pazar günü ESPN’e, Doğu Konferansı yarı finallerinde Miami Heat’e karşı üçüncü veya dördüncü maçına döner dönmez dönebileceğini söyledi.

Kaynaklar, Embiid’in kırık yörünge ve sarsıntı nedeniyle 1. ve 2. Oyunlar için (Pazartesi ve Çarşamba) seyahat etmeyeceğini, ancak Çarşamba günkü yeniden değerlendirmenin seri Cuma günü Philadelphia’ya taşındığında geri dönüşünün önünü açabileceğini söyledi.

Kaynaklar, Embiid’in yakında sarsıntı protokollerini temizleyeceğine ve büyük olasılıkla koruyucu bir maskeyle bir yüz yaralanmasıyla oynamak için izne ihtiyacı olacağına dair bir beklenti olduğunu söyledi.

Halihazırda sağ baş parmağında bağ yırtığı ile oynayan Embiid, Perşembe günü Sixers’ın 6. maçında Toronto Raptors’ı mağlup ettiği maçın son dakikalarında yörüngesinde bir kırılma yaşadı.

Sixers teknik direktörü Doc Rivers Cumartesi günü antrenmandan sonra gazetecilere verdiği demeçte, Philadelphia’nın Embiid’in yerine ikinci sınıf öğrencisi de dahil olmak üzere çeşitli seçenekleri deneyeceğini söyledi. Paul Reed – Embiid’i Toronto karşısında kim etkiledi – Gaziler Deandre Ürdün Ve Paul Millsap yukarı Charles Bassi.

Rivers, “Dört adama da ihtiyacımız olabilir, sadece birkaç dakikalığına bile olsa” dedi. “Tek şey, Miami’nin akıllı olması, başka hiçbir şey değilse bile. Çirkin bir mıknatıslar. Bu bizim için bir endişe. İki neden: Serbest atışları gerçekten iyi yapıyorlar, bu yüzden tam bir galibiyet serisi oynamak istemiyoruz. penaltı vuruşu ve 2 numara, bazı adamlarımızın başı belada.

bam [Adebayo] Bu işte harika bir iş çıkarıyor, Jimmy Butler Şu anda Joel olmadan serinin en iyisi olabilir ve Kyle Lowry yap bunu. Yaşlılarımız için nasıl plan yapacağımız konusunda çok akıllı olmalıyız.”

ESPN’den Tim Bontemps bu rapora katkıda bulundu.