Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Philadelphia Eagles oyun kurucusu Jalen Hurts’un bir kız arkadaşı var; Philly’nin duyguları var

Philadelphia Eagles oyun kurucusu Jalen Hurts’un bir kız arkadaşı var;  Philly’nin duyguları var

Philadelphia kısa süre önce Eagles yıldızı Jalen Hurts’un görünüşe göre bunca zamandır bir kız arkadaşı olduğunu öğrendi. Adı Bryonna “Bry” Burrows ve Alabama’da tanışmışlar. MBA derecesi ve tamamen özel bir Instagram hesabı var (biyografi: “aşk dili: şarap”).

Heart City’nin favorisi, MVP potansiyeli ve tek erkek olduğu haberi Oyuna her şeyini vermek istiyor Bazı Hurts hayranlarını uçurumdan aşağı iten romantik bir ilişki içinde ve diğerleri onunla şansları konusunda olumlu kalmaya çalışıyor. Philly güçsüzü severNihayet.

Bir Twitter, “Jalen Hurts’ün bir erkek arkadaşı olduğunu yeni öğrendim, önümüzdeki 24-48 saat müsait olmayacağım çünkü yas tutuyorum” dedi. kullanıcı yazdı.

“Jalen Hurts’ün kız arkadaşını görmek beni hem mutlu ediyor hem de çok üzüyor.” başka yazdı.

İncinme sevgisi kimliklere uzanır. olduğunda Eagles Nation hesabı Erkekler, “Amerika’nın her yerindeki Eagles hayranları bunu görünce dizlerinin üzerine çöktü” şeklinde bir paylaşımda bulunarak kendilerinin de harap olduklarını söylediler.

Ve ebeveynler üzerinde de iyi bir izlenim bırakıyor.

Pek çok hayran, siyah atletlerin ve şovmenlerin çıktığı algısı nedeniyle “Galen centilmen bir adam. Her annenin istediği oğul. Hurts’la birlikte olmayı tercih etseler de, en azından Burrows’un Siyah olduğunu görmekten mutlular” dedi. siyah olmayan insanlar yaşlanınca

acıyor gibiydi Bir kez daha 2016’dan beri Burrows’la.

Fotoğraftaki kadının onun menajeri olup olmadığı konusunda internette bazı karışıklıklar oldu. Nicole Lane, bir Super Bowl’da NFL oyun kurucusunu temsil eden ilk siyah kadın. (O değil, onun kız arkadaşı.)

zararlar Tüm kadın yönetim ekibiBu da onu erkek egemen bir sektörde diğerlerinden ayırıyor.

Sonunda, neyin doğru ve saf olduğuna inanan Eagles hayranları, Galen Hurts’ün aşkta bu kadar yetenekli ve başarılı birini bulmasına ancak mutlu olabilir. O iyiyse, hepimiz iyiyiz.

READ  Chiefs Salı günkü stadyum yenileme oylamasını kazanacak mı?

Bu makale, yayınlandıktan sonra, Jalen Hurts’ün mutlu olmasını istememiz dışında, analiz ve görüşleri kaldırmak için düzenlendi.