Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Phillies Matt Straham, alkol satışlarını uzatan MLB ekipleriyle aynı fikirde değil

Phillies Matt Straham, alkol satışlarını uzatan MLB ekipleriyle aynı fikirde değil

ESPN Haber Hizmetleriokumak için 2 dakika

Birçok beyzbol takımı, bu sezon daha kısa oyun sürelerine yanıt olarak içki satış politikalarında değişiklik yaptı ve en az bir oyuncu bu değişiklikten heyecan duymadı.

Phillies oyuncusu Matt Strahm yakın tarihli bir podcast sırasında, “sağduyu” ve “taraftar güvenliği” gerekçe göstererek, alkol satışlarının geleneksel yedinci sınırın ötesine uzatılmasına katılmadığını söyledi.

durmamızın nedeni [selling alcohol in] Bundan önceki yedincisi, hayranlarımıza uyanıp güvenli bir şekilde eve gitmeleri için yeterli zamanı vermekti, değil mi? ” “Beyzbol Sıkıcı Değildir” Podcast’i. Yani şimdi daha hızlı tempolu bir oyunla – ve ben sadece sağduyulu bir adamım – eğer oyun daha hızlı bitecekse, hayranlarımıza ayağa kalkmaları için yeterli zamanı vermek için altıncı vuruşta bira satışlarını geri getirmiyor muyuz? ve eve gitmek?

“Bunun yerine sekizinci olacağız ve şimdi 22 dakika önce bira içmiş insanlarla eve giderken hayranlarımızı ve ailemizi tehlikeye atıyorsunuz.”

Major League Baseball maçları, büyük ölçüde bir dizi kural değişikliği, özellikle de saha saati sayesinde, bu sezon oldukça kısaldı. Sezonun ilk bir buçuk haftasında ortalama oyun süresi 31 dakika düşerek 1984’ten bu yana spor için en düşük seviye olma yolunda.

Bu zaman sıkıntısıyla mücadele etmek için en az dört takım – Diamondbacks, Rangers, Twins ve Brewers – alkol satışlarını sekizinci vuruşa çıkardı. Marlins ve Mets gibi diğerleri, yedinci vuruştan sonra hala duruyor, ancak değişiklikleri göz ardı etmediler.

Orioles, hangisi önce gelirse, sekizinci vuruşta veya ilk atıştan 3 1/2 saat sonrasına kadar alkol sattı.

Stram, “Şaşırmadım,” dedi. “Milyarderlerin parasıyla uğraştığınızda, [they] Dolarını geri almanın bir yolunu bul. Gördüğüm şey şu ki, hayranlarınızın güvenliğine baktığınızda, onu sekiz numaraya çıkarmak muhtemelen en akıllıca karar değil.”

READ  Yeni fotoğraflar, görseller - NBC Chicago

Yankees defans oyuncusu Michael King, “yedinci veya sekizinci vuruşta servis atsanız da,” sarhoş araba kullanmayı önlemek için “herkesin sorumluluğu olduğuna” inandığını söyledi.

MLB, takımların ne zaman alkol sattığını düzenlemez, ancak çoğu franchise, en azından kısmen, daha sonra arabalarına binip eve gidebilecek olan müşterileri fazla idare etmekten kaçınmak için yedinci vuruşu bir kesinti olarak kullandı. Bununla birlikte, çoğu takımın, imtiyaz tribünleri sahayı durdursa bile, taraftarların yedinciden sonra alkol alabilecekleri stadyum çevresinde zaten alanları vardı.

Strahm, “Kimse hatalı olduğunu kabul etmek istemiyor” dedi ve “bence bu, toplumumuz için başlı başına bir sorun.” “Ama olan bu. Bize verilenle başa çıkmak zorundayız.

“Ama sadece sağduyumuzu kullanarak: Hayranların ve eve giden insanların güvenliği için onu yedincide durdurduk. Sekizincide ona izin vermen bana mantıklı gelmiyor.”

Bu raporda Associated Press’ten alınan bilgiler kullanılmıştır.