Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pink Floyd’un kurucusu Roger Waters, Rusya’nın Ukrayna’daki savaşına yönelik tepkiler nedeniyle Polonya’daki konserlerini iptal etti.

Pink Floyd'un kurucusu Roger Waters, Rusya'nın Ukrayna'daki savaşına yönelik tepkiler nedeniyle Polonya'daki konserlerini iptal etti.

yeniArtık Fox News yazılarını dinleyebilirsiniz!

Pink Floyd’un kurucu ortağı Roger Waters Rusya’nın Ukrayna’ya karşı savaşına ilişkin inançlarının yol açtığı ve Ukrayna’nın “ultra-milliyetçilerine” atfettiği tepkiler nedeniyle Polonya’daki yaklaşan konserlerini iptal etti.

Waters başlangıçta Nisan ayında Krakoween’deki Tauron Arena’da iki konser vermeyi planlamıştı, ancak bir arena yetkilisi etkinliklerin iptal edildiğini doğruladı.

Torun Arena Krakow’dan Lukas Petko Cumartesi günü yaptığı açıklamada, “Roger Waters’ın teknik direktörü… hiçbir sebep göstermeden çekilmeye karar verdi,” dedi.

Rus kuvvetleri tarafından yakalanan gaziler Alabama’ya döndü

(Dosya fotoğrafı) Polonya medyası, Pink Floyd’un kurucu ortağı Roger Waters’ın, Rusya’nın Ukrayna’ya karşı savaşına yönelik tutumuna öfkesi nedeniyle Polonya’da planladığı konserleri iptal ettiğini bildirdi.

Waters’ın konser web sitesi “This Is Not a Drill”, bir dosya içermiyor Krakow sınırlarındaki Konserler Daha önce 21 ve 22 Nisan olarak planlanmıştı.

Krakow belediye meclisi üyelerinin, Waters’ı istenmeyen kişi olarak sınıflandırmak için bir önergeyi gelecek hafta oylamaları bekleniyordu. Rusya’nın Ukrayna’ya karşı savaşına ilişkin tartışmalı görüşlerine “öfkelerini” ifade etmeyi amaçladılar.

(Dosya fotoğrafı) Waters başlangıçta Nisan ayında Krakoween'deki Tauron Arena'da iki konser vermeyi planlamıştı, ancak bir arena yetkilisi etkinliklerin iptal edildiğini doğruladı.

(Dosya fotoğrafı) Waters başlangıçta Nisan ayında Krakoween’deki Tauron Arena’da iki konser vermeyi planlamıştı, ancak bir arena yetkilisi etkinliklerin iptal edildiğini doğruladı.

Waters, bu ayın başlarında Ukrayna’nın First Lady’si Olena Zelenska’ya yazdığı açık mektupta, Ukrayna’daki “ultra milliyetçileri”, ülkeyi “bu feci savaşın yoluna koymakla” suçladı.

İngiliz olan müzisyen, Batı’yı ve özellikle ABD’yi de eleştirdi. Ukrayna kaynağı silahlarla.

Polonya, Ukrayna enerji santrali yakınında bir savaş gücü olarak iyot haplarından kurtuluyor

(dosya fotoğrafı) Krakow belediye meclisi üyelerinin Waters'ı istenmeyen kişi olarak sınıflandırmaya yönelik bir önergeyi gelecek hafta oylamaları bekleniyordu.

(dosya fotoğrafı) Krakow belediye meclisi üyelerinin Waters’ı istenmeyen kişi olarak sınıflandırmaya yönelik bir önergeyi gelecek hafta oylamaları bekleniyordu.

FOX HABER UYGULAMASI İÇİN TIKLAYINIZ

READ  Olivia Rodrigo yanlışlıkla Grammy ödülünü kırdı

Ayrıca Waters, NATO’yu eleştirdi ve ittifakı Rusya’yı kışkırtmakla suçladı.

Associated Press bu rapora katkıda bulunmuştur.