Mayıs 30, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pixel Fold ekranı son sızıntıda gösterildi

Google Pixel Fold, bir haftadan biraz daha uzun bir süre içinde tanıtılacak ve açıklamadan önce, şirketin ilk katlanabilir özelliği hakkında giderek daha fazla ayrıntı alıyoruz. Şimdi, Pixel Fold’un dahili ekranının resmi görüntüsü, bize geniş ekranı ve kalın çerçevelerini harika bir şekilde gösteriyor.

Dün gece Pixel Fold’un dışarıdan iki görüntüsünün sızdırılmasının ardından Evan Blass (@evleaks) bunu ele geçirdi. şimdi teklif edildi Yukarıda, tüm katlanabilir ekranı gösteren Pixel Fold’un içinin ilk görüntüsü var.

Ayrıntılı görüntü, Samsung’un Galaxy Z Fold serisine kıyasla geniş bir iç ekrana sahip olan, ancak üst ve alt kısımdaki çerçevelerin çoğu modern amiral gemisi telefonlarından biraz daha kalın olduğu, Fold’un önceki sızıntılarıyla tamamen uyumlu. Yan taraftaki çerçeveler, Samsung ve diğer markaların katlanabilir cihazlarından biraz daha büyük görünüyor, ancak çok değil. Ve öğrendiğimiz gibi, daha büyük üst çerçeve, selfie kamerasının tamamen çerçevenin içine sığması için yer bırakarak selfie veya ekranın altında kamera kesme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

İlgili: Pixel Fold’un kenarlarının savunmasında

İç ekranın daha geniş en boy oranı, bu görüntüye dayalı olarak çok tablet benzeri görünüyor; bu görünen basın ekranı, ekranda aynı anda üç widget ile birlikte alt yuva boyunca altı simge gösteriyor – iki 2 x 2 widget ve bir 4 x widget 2. Ana ekran Anlaşılan Aşağıda Google Arama widget’ı ve yerleştirme istasyonu için boşluk bulunan yaklaşık 8×4’lük bir düzen için. Ayrıca, genellikle diğer Google telefonlarında Piksel Başlatıcı’nın üst kısmının tamamını kaplayan Bir Bakışta widget’ı için yan tarafta bol miktarda alan olması da dikkat çekicidir.

Pixel Fold’un dahili ekranının 2208 x 1840’ta 7,6 inç olması bekleniyor.

Pixel Fold’un ekranı ayrıca, Samsung’un ekranın altına toz girmesini önlemek ve menteşe etrafındaki alanı güçlendirmek için kullandığı plastik parçalara benzer plastik parçalarla menteşe etrafındaki donanıma iyi bir bakış atmamızı sağlıyor. Bununla birlikte, Google’ın cihazları biraz daha büyüktür ve bu, daha önce sızdırılan “kalıcı menteşe” pazarlamasına katkıda bulunabilir.

READ  Galaxy S21 Ultra'dan Galaxy S23 Ultra'ya yükseltme nedenleri

Google, Pixel Tablet ve Pixel 7a ile birlikte 10 Mayıs’ta Google I/O’da Pixel Fold’u tanıtmaya hazırlanıyor. Katlanabilir cihazın Haziran ayı sonlarında müşterilere sevk edilmesi bekleniyor.

Pixel Fold hakkında daha fazlası:

FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.