Aralık 3, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pixel Watch’un sökülmesi “çirkin” iç kısımları gösterir, güçlü bir birinci nesil vibe verir

Pixel Watch'un sökülmesi "çirkin" iç kısımları gösterir, güçlü bir birinci nesil vibe verir

Sırlar içeriden ne yapar Piksel izle Tutmak? iFixit—Google’ın yeni onarım ortağıyıkılmış Bu şeyin nasıl bir araya getirildiğini tam olarak gören ilk Google markalı akıllı saat. Bizim gibi, iFixit de güçlü “birinci nesil” hislerle geldi.

İyi haber şu ki, ekranı değiştirmek imkansız görünmüyor. Her zamanki sıcaklık ve bakışlar yukarıdan sızar, ancak ideal olmayan tasarım, konektör yumuşak pil kutusunun altına gömülü olduğundan pili de çıkarmanız gerekeceği anlamına gelir. Saatin üst yarısının tamamen cam olduğu göz önüne alındığında, ekran değişimi burada gerçek bir endişe kaynağıdır. Saate bir şeye çarparsanız veya düşürürseniz, cam köşelerin tamamen parçalanmış olma ihtimali yüksektir. a Birkaç insan Bunu zaten yaptım, tek kullanıcı Google’a bildirmek, Pixel Watch’ı herhangi bir para karşılığında düzeltmez, bu nedenle kendi başınızasınız! Tedarik konusunda endişeliyseniz, bir şirket var. çoktan satıldı Pixel saat için koruyucu kılıf.

iFixit, dört dakikalık videoda Google’ın dahili yapısını “çirkin” olarak etiketlemek için çok uzun sürdü. Ön kapağı açtıktan sonra, iFixit’ten Sam Goldheart, “Hemen, Android ülkesinde olduğumuz açık. Gümüş pil kutusu ve Kapton çubuğu, Apple’ın neredeyse tüm çöküşünden sonra şok edici” dedi ve daha sonra dikişlerin dokunsal geri bildirimi bir arada tuttuğunu ekledi. çan “Ne kadar çirkin”di. Bir elma “Çitin arkasını boya“Tasarım felsefesi, Apple ürünlerinin iç kısımlarının bile, genellikle Renk uyumlu, sevgiyle sıralanmış elementler. Google, özellikle ilk nesilde henüz orada değil.

iFixit Pixel Watch bir onarım puanı vermedi, ancak onarımın olumlu yönlerine gelince, iFixit, hiçbir sensöre bağlı olmayan, tıpkı ön gibi arka camın patlamasını görmekten mutlu oldu. Arka panel bir şekilde kırılırsa, onu değiştirmek için fazla uğraşmanıza gerek kalmaz. Goldheart, Google’ın arka panel için arkada hiçbir kalıntı bırakmayan sürekli bir parça gibi görünen yeni yapıştırıcısından da etkilendi. Kötü haber şu ki, saplamaların veya tepelerin hiçbiri değiştirilemez gibi görünüyor.

READ  Overwatch 2 telefon gereksinimi: 'Yoksul olduğu için cezalandırıldı'