Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

PlayStation Plus Leak, bu yıl şimdiye kadarki en büyük ücretsiz oyunlardan birini ortaya koyuyor

PlayStation Plus Leak, bu yıl şimdiye kadarki en büyük ücretsiz oyunlardan birini ortaya koyuyor

Görünüşe göre en büyük, en iyi ve en popüler PS5 oyunlarından biri PlayStation Plus’a geliyor, ancak temel sürüm veya PlayStation Plus Extra aracılığıyla değil, abonelik hizmetinin en pahalı sürümü olan PlayStation Plus Premium ile geliyor. Birçokları için PS Plus Premium’un en büyük satış noktası PS3, PS2, PS1 ve PSP oyunlarına erişim olsa da, kütüphanesi aynı zamanda birçok harika PS4 oyunu ve bazı harika PS5 oyunlarıyla doludur. Ve bundan çok daha iyi olan pek çok PS5 oyunu yok. Cırcır ve Clank: Rift ApartPS Plus Premium kitaplığına geliyor gibi görünüyor ve yakında.

PS5 oyununun eklenmesi onaylanmadı, ancak Reddit’te bir PS5 kullanıcısı, oyunun PSN’de bir PS Plus Premium oyunu olarak göründüğünü fark etti. Bu, özellikle Sony’nin arka ucunda bazı anahtarlar atacak olan PS Plus Premium ve PS Plus Extra’nın son lansmanını düşündüğünüzde bir hata olabilir. PS Plus’ta bazı şeylerin yanlış listelenmesi alışılmadık bir durum değil, ancak PSN’nin gelecek PS Plus oyunlarını tam olarak bu şekilde sızdırdığı zamanlar da oldu. Ve Sony muhtemelen önümüzdeki hafta yeni PS Plus oyunlarını açıklayacağı için zamanlama tesadüf olmayabilir.

PlayStation bu sızıntı hakkında yorum yapmadı. Sızıntılar hakkında, özellikle şu anda bunun gibi radar altı olanlar hakkında asla yorum yapmadığı için bunun değişmesini beklemiyoruz, ancak yapmazsa, hikayeyi buna göre güncelleyeceğiz.

Ratchet & Clank: Rift Apart Yeni PS Plus’a Gelebilir mi? İtibaren
PlayStation Plus

Cırcır ve Clank: Rift Apart Insomniac Games ve PS5 aracılığıyla 11 Haziran 2021’de çıkış yaptı. Piyasaya sürüldükten sonra, oyun Metacritic’te 88 puan aldı ve bu da onu geçen yılın en yüksek puan alan oyunlarından biri haline getirdi.

READ  WWE 2K23 olacak mı?

Cırcır ve Clank: Rift Apart PlayStation 5’in şu anda sunduğu en iyi oyun.” İncelememiz PS5 oyunundan. “Yukarıdan aşağıya, neredeyse hatasız bir deneyim sunuyor ve konsolu durdurmak istemenizi engelliyor. ne olursa olsun yarık Kendi başına oldukça havalı, ancak PS5’in neler yapabileceğinin bir gösterisi olarak, muhtemelen şimdiye kadar gördüğümüz en iyi örnek ve Insomniac Games’in dünyanın en iyi stüdyolarından biri olduğunu hala doğrulıyoruz. “

PlayStation ile ilgili her şey hakkında daha fazla bilgi için – yalnızca en son resmi haberler değil, en son söylentiler, sızıntılar ve spekülasyonlar (diğer bir deyişle bunun gibi hikayeler) – tıklayın Burada.