Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pokemon Go hayranları, Niantic’in gelecekteki Gölge Baskınlarını “yeniden düşünmesini” istiyor

Pokemon Go hayranları, Niantic’in gelecekteki Gölge Baskınlarını “yeniden düşünmesini” istiyor

yayınlanan: 2023-08-20 T20:54:48

güncellenmiş: 2023-08-20T20:55:00

Pokemon Go eğitmenleri, baskın yasakları ve düzenli spor salonları gibi sorunlar sayesinde Niantic’i gelecekteki Gölge Baskınlarını “yeniden düşünmeye” çağırıyor.

Pokemon Go, Mayıs 2023’te, Eğitmenlerin sınırlı bir süre için Pokemon’un Gölge sürümlerini – Efsaneler dahil – yakalamasına olanak tanıyan yeni bir Baskın türü olan Gölge Baskınlarını tanıttı.

Elit Baskınlara benzer şekilde, Gölge Baskınlarının Pokemon Go’daki alanları dolduran normal baskınlardan biraz daha zor olduğu biliniyor ve Eğitmenlerin bir Gölge Boss’u devirmek için organize olmasını gerektiriyor.

Makale duyurudan sonra devam ediyor

Ancak bazı Pokemon Go hayranları, hem Shadow Mewtwo hem de Articuno çıktıktan sonra Niantic’in gelecekte Shadow Raids’in bazı önemli yönlerini değiştirmesini istiyor.

Pokemon Go eğitmenleri, Gölge Baskınlarında değişiklik yapmak istiyor

A posta TheSilphRoad’da alt düzenleme Bir eğitmenin “Umarım Niantic, Shadow Raids’i gelecek sezon(lar) için yeniden düşünür” başlıklı bir ileti dizisi gönderdikten sonra topluluk arasında tartışmalara yol açtı.

OP, Shadow Mewtwo ve Articuno’nun eğlenceli olmasına rağmen, “… en sersemlemiş Parlak Avcıları bile durdurduğunu” ve “alt kademelerin hiç bu kadar heyecan verici olmadığını” belirttiklerini açıkladı. sıralanmak.

Makale duyurudan sonra devam ediyor

Ayrıca, arıtma taşlarının “korkunç bir tamirci” olduğunu söylemeye devam ediyorlar ve Gölge Baskınlarının baskınları ve normal spor salonlarını engellemesinden sık sık hayal kırıklığına uğruyorlar.

Diğer hayranlar, Shadow Raids’in devam etmek için bir tür makyaja ihtiyaç duyduğunu yorumlarda kabul etti ve bir hayran, Elite Raids için benzer bir makyaj önerdi.

“Bu IRL sonrası önermeyi sürdürürsek, Shadow Legendary baskınlarının bir çeşit Elit Baskın uygulamasına ihtiyacı vardır. Anlık Gölge Baskını yeterli olmaz. İnsanların bunun için bir araya gelebilmesi için bir zaman ayarlamanız gerekir. ”

Makale duyurudan sonra devam ediyor

Bazı eğitmenler, gölge baskınlarına katılan diğer amigo kızları nadiren gördüklerini belirtiyor. “Onlara gerçekten saldıran başka birini görmedim. Görünüşe göre bölgemdeki çoğu insan onun parlak avını umursamıyor bile.”

Niantic, hayranların onlarla etkileşimde kalmasını istiyorsa, Gölge Baskınları söz konusu olduğunda hayranların biraz daha fazla yapı isteyeceği açık görünüyor. Belki de gelecek sezon, geliştirici bir sonraki büyük Shadow Raid oyununun ne zaman çıkacağına dair bir tür zaman çizelgesi sağlayacaktır.

Makale duyurudan sonra devam ediyor