Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pokemon Scarlet & Violet oyuncusu saniyeler arayla çılgın, çifte parlak bir karşılaşma yaşıyor

Pokemon Scarlet & Violet oyuncusu saniyeler arayla çılgın, çifte parlak bir karşılaşma yaşıyor

yayınlanan: 2023-10-16T11:09:34

Güncellenmiş: 2023-10-16T11:09:48

Parlak karşılaşmalar Pokemon dünyasında yeni bir şey değil, ancak bazen bir Pokemon Scarlet & Violet oyuncusu çılgın bir Double Shiny karşılaşmasıyla karşılaştığında bir eğitmen RNG ikramiyesini yakalar.

Shiny Catch’in oyun sonu Pokemon deneyiminin bu kadar ayrılmaz bir parçası olması nedeniyle oyuncuların bu konuda bilinmesi gereken her şeyi öğrenmeye çalışması doğaldır.

Yumurtadan çıkmayı iyileştirmekten Shiny’i bulma sürecini hızlandırmaya kadar Shiny’nin şansını önemli ölçüde artırabilecek stratejiler var. Dünyadaki tüm hazırlıklara rağmen yine de şanslı olmanız gerekiyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Sadece şanslı olmakla kalmayıp, aynı zamanda hızlı ve çılgın bir çifte parlak hesaplaşmayla parlak yakalama ikramiyesini kazanmayı başaran bir antrenörün başına gelen de tam olarak buydu.

Bir Pokemon Scarlet & Violet oyuncusu Double Shiny Cyclizar karşılaşmasına imza attı

Bir Pokemon Scarlet & Violet oyuncusu Shiny Cyclizar’ı ararken birden fazla yönden şanslıydı. Sadece Shiny’le yüzleşmekle kalmadılar, o da onlara doğru koştu. İşleri daha da çılgına çeviren şey, ilkini yakaladıktan hemen sonra başka bir Shiny ile karşılaştılar.

Dexerto’ya ücretsiz kaydolun ve şunları edinin:

Daha az reklam|Karanlık mod|Oyun, TV, Filmler ve Teknoloji Programları

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Şanslı anını yansıtan koç, Reddit’te şunları paylaştı: “Bununla ilgili bir paylaşım gördüm ama bunun benim başıma geleceğini hiç düşünmemiştim.”

Topluluk antrenörün şansı hakkında hemen şaka yaptı ve şöyle yanıt verdi: “Sovyet Rusya’da zeki olan seni kovalar” ve “Zeki seni kovaladığında ve neredeyse ıskalamana neden olduğunda, diğer zekiyi yakalarsın.”

“Orijinal Gold’dan bu yana henüz parlak bir Pokemon bulamadım” ve “Bunun benim başıma gelmesini bekliyorum!!!” Diğerleri OP’ye kıyasla şanssızlıklarına isteksizce yanıt verdi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Pokemon Scarlet & Violet oyuncularının Shiny Feebas’ı bulmak için üç yıl boyunca başka bir eğitmenle paylaşmak zorunda kaldığı ve topluluğu hayrete düşüren tek çılgın hikaye bu değil.