Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Prens William, Taylor Swift’in Eras Londra şovuna çocuklarla katıldı: Rapor

Prens William, Taylor Swift’in Eras Londra şovuna çocuklarla katıldı: Rapor

London Boy geldi.

Prens William 42. yaş gününü Cuma günü Londra’daki Wembley Stadyumu’nda Taylor Swift’in Eras Turu gösterisine katılarak kutladı ve beraberinde Prens George (10), Prenses Charlotte (9) ve Prens Louis (6) çocuklarını da getirdi.

Kraliyet muhabiri Roya Nikha, “Hiçbir şey, çocukları @taylorswift13 #ErasTour konserine götürmek kadar mutlu bir 42. yaş günü olamaz” dedi. X’e abone olundueski adıyla Twitter.

“Prens William bu gece Wembley Stadyumu’nda çocuklarıyla birlikte doğum gününü kutluyor.”

Dave J. Hogan/Merkez Noktası
Galler Prensi, 13 Mayıs’ta Stockbridge, Hampshire’daki Ordu Havacılık Merkezinde. Getty Images

Haber Mektupları Onlar da katılımlarını doğruladılar. ama, Bize Haftalık Raporlar Lewis’in evde kalmış olabileceğini gösteriyor.

Saatler önce Kraliyet Muhafız grubu, 34 yaşındaki müzisyeni şehre karşılamak için Buckingham Sarayı önünde “Shake It Off” şarkısını çalmıştı. Erkek arkadaşı Kansas City Chiefs NFL oyuncusu Travis Kelce, erkek kardeşi Jason Kelce ve yengesi Kaylee Kelce de ona destek olmak için göletin karşı tarafına geçti.

Swift’in 21-23 Haziran tarihleri ​​arasında Londra’da üç gösterisi var. Pazar gününden sonra 4 Temmuz’da Amsterdam, Yeni Delhi’deki Johan Cruyff Arena’ya gitmeden önce ara verecek.

Bu arada Prens William’ın görüşmediği baldızı Meghan Markle, Swift’in Ağustos 2023’te Los Angeles’taki turuna katıldı.

Geleceğin kralı “Bordo” şarkıcısıyla daha önce tanışmıştı. 2013 yılında Swift ve Jon Bon Jovi ile birlikte Kensington Sarayı’nda bir Centrepoint yardım etkinliği sırasında “Livin’ on a Pray” şarkısını seslendirdiler.

Taylor Swift bu hafta sonu Londra’da üç gösteri gerçekleştirecek. Gareth Cattermole/Getty Images

Prens William, 2021’de Apple Fitness+’ta yayınlanan Time to Walk serisinin bir bölümünde “Yani bu neredeyse 10 yıl önceydi herhalde; bu hikayeyi gerçekten anlattığıma inanamıyorum” dedi. Evsiz gençlere yönelik, büyük bir hayranı olduğum ve uzun yıllardır desteklediğim bir yardım kuruluşu olan Centrepoint için bir yardım bağış toplama etkinliği. Bu her yıl düzenlenen bir bağış toplama etkinliğiydi ve ben de katıldım, Jon Bon Jovi ve Taylor Swift de etkinlikteydi, bu da neredeyse beni de heyecanlandırıyordu.

READ  Yeti Havayolları felaketi Nepal'de uçmanın tehlikelerini vurgularken, kayıp kişileri arama çalışmaları devam ediyor

“Jon Bon Jovi’nin performansını izlemek için oturduğumda ‘İşte bu’ diye düşündüm. “İşim bitti. Birazdan akşam yemeği yiyeceğim ve belki birkaç kişiyle sohbet edebilirim. Biliyor musun, şu anda biraz izinliyim. Ne olup bittiğine fazla kafa yormadım. bundan sonra olacak” diye devam etti. “Taylor Swift’in yanına oturdum. Solumda. John ilk şarkısını seslendirdikten sonra durup bana dönüyor. Elini koluma koydu ve gözlerime baktı ve şöyle dedi: Hadi William. Hadi gidip şarkı söyleyelim. “

Taylor Swift ve Prens William, Kasım 2013’teki Beyaz Kış Galasında. David M. Bennett/Merkez noktası

Zorunluluk anında “başına ne geldiğini” hala bilmediğini söyleyerek şaka yaptı.

“Dürüst olmak gerekirse şu anda bile bundan sonra olanlar yüzünden üzgünüm ve neden vazgeçtiğimi anlamıyorum. Ama dürüst olmak gerekirse Taylor Swift gözlerinin içine bakıp koluna dokunup ‘Benimle gel’ derse. ‘ “…” Köpek yavrusu gibi ayağa kalktım ve “Evet, bu harika bir fikir gibi görünüyor, ‘Seni takip edeceğim'” diye bağırdı.

Prens William’ın aile gezisi, 15 Haziran’da Kral Charles’ın doğum günü onuruna düzenlenen Trooping the Color kutlamalarına katıldıktan yaklaşık bir hafta sonra gerçekleşti. Kutlamalar, Kate Middleton’un kanser teşhisini duyurmasından bu yana ilk kez halkın önüne çıkışıydı.

Kraliyet ailesinin geri kalanına katıldı ve geleneksel askeri köprüyü izlemek için Buckingham Sarayı’nın balkonunda kralın yanında durdu. Geçen yıl babasının yanında duran kişi Prens William’dı.

Kraliyet uzmanı Richard Fitzwilliams, The Sun’a, Kral Charles kanserle mücadele ederken bu pozisyonun bir “dayanışma ve destek jesti” olabileceğini söyledi.

“Dürüst olalım. Tüm tören boyunca çok stresliydi” dedi. “Kral Charles ve Galler Prensesi, halka açık her hareketinin filme alınacağını çok iyi biliyorlardı.”

Uzman Jodi James şunları ekledi: “Kate’in buradaki vücut dili, dünyaya asil olmanın ne demek olduğunu gösterdi: zarif, sakin ve metanetli, en ufak bir kendine acıma veya drama olmadan. Kate’in sözlü olmayan mesajları, asil olmanın ne demek olduğunu dünyaya gösterdi. Halka ve çocuklarına güven verin ve işe devam edin.”

READ  1 Ocak depremi Japonya'nın kıyı şeridini 250 metreden fazla kaydırdı
Kraliyet ailesi, 15 Haziran’da Kral Charles’ın Renkli Birliklerini kutladı; bu, Kate Middleton’un kanser teşhisini açıklamasından bu yana ilk kez ortaya çıkışı anlamına geliyordu. Getty Images

Galler Prensesi, bu etkinlik için siyah beyaz fiyonklarla süslenmiş siyah çizgili kemerli beyaz Jenny Packham elbisesi giyerek parladı.

Bir gün önce törene katılacağını duyurdu.

“İyi bir ilerleme kaydediyorum ama kemoterapi gören herkesin bildiği gibi ilerleme var”
42 yaşındaki oyuncu yaptığı açıklamada, “İyi günler ve kötü günler” dedi. “Kötü günlerde kendinizi zayıf ve yorgun hissedersiniz ve vücudunuza teslim olmanız gerekir, ancak iyi günlerde, kendinizi güçlü hissettiğinizde, iyi hissetmekten en iyi şekilde yararlanmak istersiniz.

“Bu hafta sonu ailemle birlikte Kral’ın Doğum Günü Geçit Törenine katılmayı sabırsızlıkla bekliyorum
Yaz boyunca bazı topluluk önünde konuşma etkinlikleri yapmayı umuyorum, ancak aynı zamanda bunu yapamayacağımı da biliyorum.
“Henüz ormandan çıkmadım,” diye devam etti. “Özellikle belirsizlik karşısında nasıl sabırlı olunacağını öğreniyorum. Her günü geldiği gibi değerlendiriyorum, bedenimi dinliyorum ve iyileşmek için kendime bu çok ihtiyaç duyulan zamanı ayırmaya izin veriyorum.