Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Priyanka Chopra, Rosie O’Donnell’in kamuoyu önünde özür dilemesine yanıt verdi

Priyanka Chopra, Rosie O'Donnell'in kamuoyu önünde özür dilemesine yanıt verdi

Priyanka Chopra, Rosie O’Donnell’den yanlışlıkla özür dilemesini istediğinde ‘saygı’ talep etti Deepak Chopra’nın babası olduğunu sanıyordum..

“Bu konuda herkesin kim olduğumu veya işimi bileceğini düşünerek kendimi asla ciddiye almadım. Ancak çok utanç verici bir özel karşılaşma için herkese açık bir özür dilemek istersem, bence en iyisi zamanımı Google’a ayırmam. Quantico alum, Çarşamba günü Instagram hikayesinde yayınlanan bir açıklamada, bunu yapmadan veya hatta doğrudan İletişim kurmayı denemeden önce adını yazdı.

“Hepimiz benzersiz kişiliğimize saygı duymayı ve samimi bir özürle özellikle ‘biri’ veya ‘eş’ olarak anılmamayı hak ediyoruz” diye devam etti. “Farklılıklarımıza gerçek anlamda saygı duymayı öğrenirsek, çocuklarımızı içinde büyüttüğümüz dünya harika olacak.”

Son bir darbede, Priyanka ekledi, “Not – daha önce söylediğim gibi, tüm Chopra değil [sic] Her Smith gibi değil, büyük Deepak ile ilişkilidir. [sic] Efsane Will Smith ile ilişkili.”

Priyanka Chopra'nın Rosie O'Donnell'e verdiği yanıtın ekran görüntüsü.
Chopra, Çarşamba günü Instagram Story gönderisinde O’Donnell’in özrüne yanıt verdi.
Priyankachobra / Instagram

59 yaşındaki O’Donnell, bu hafta başında 75 yaşındaki Deepak’ın eski Bollywood yıldızı 39 yaşındaki ve kocası Nick Jonas’la Nobu Malibu’da Priyanka’nın babası olduğunu nasıl varsaydığını paylaştıktan sonra netizenler tarafından azarlandı.

“Merhaba Nick Jonas” dedim. ‘Krallık’ ve ‘Merhaba’da harikaydın. [Priyanka]. babanı tanıyorum Babam kim? O’Donnell’i hatırla, ben Deepak gibiyim. Bir TikTok videosunda. ‘Hayır ve Chopra yaygın bir isim. “…Çok utandım.”

“The View” programının eski sunucularından biri daha sonra “Nick Jonas’tan ve Chopra’nın karısından da özür dilerim” dedi.

Deepak Chopra sahnede konuşuyor.
Deepak Chopra, Hindistan doğumlu bir yazar ve alternatif tıbbın savunucusudur.
Getty Images aracılığıyla Bloomberg

Priyanka gibi, birçok netizen O’Donnell’in özrüne itiraz etti ve onu oyuncuya adıyla göndermediği için eleştirdi.

Eski talk-show sunucusu, daha sonra hata için onu eleştirdikten sonra ikinci bir özür yayınladı.

“İnsanlar onun kaba olduğunu düşündü. Kaba değildi. Sadece garipti. Eminim bundan bıkmıştır. Eminim tek ben değilimdir. Yorumlara göre, birçok insan böyle düşünüyordu. ama görünüşe göre o ondan çok daha iyi tanınan ve daha ünlü bir aktris. , insanların dediği gibi. Bu yüzden ilk başta ona garip geldiğine eminim” dedi O’Donnell.

READ  "Seinfeld'in Çılgın Joe Davola'sı 71 Yaşındaydı - Son Tarih".
Nick Jonas ve Priyanka Chopra kırmızı halıda.
Priyanka ve Nick Jonas 2018’den beri evliler.
Getty Images ile NBCU Fotoğraf Bankası

“Her neyse, adı Priyanka. Priyanka. Umarım doğru söylemişimdir. Sadece ondan ve bunun benim için gerçekten uygunsuz olduğunu düşünen herkesten özür dilemek istiyorum. Üzgünüm, bazen yaparım. Bunu Nobu’da yaptım.”

Priyanka’nın babası Dr. Ashok Chopra, Haziran 2013’te vefat etti. Bu arada Deepak’ın ikisi de Priyanka olmayan iki çocuğu var. Çocukları yazar Mallika Chopra, 50 ve yönetmen Gotham Chopra, 47.