Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Radiant Silvergun’un yakında Kuzey Amerika Switch Çevrimiçi Mağazasına geri döneceğini umuyoruz.

Radiant Silvergun'un yakında Kuzey Amerika Switch Çevrimiçi Mağazasına geri döneceğini umuyoruz.

modernizasyon [Mon 19th Sep, 2022 09:20]: Yayıncı Live Wire, Radiant Silvergun’un Kuzey Amerika eShop’tan kaybolmasıyla ilgili bir güncelleme paylaştı.

Şirket, geçen yıl Mushihimesama’da yaşananlara benzer şekilde “ürün derecelendirmesi değiştiği” için oyunun dijital vitrinlerden kaldırıldığını belirtti. Live Wire, yeni verileri ürün paneline gönderdi ve bir yanıt bekliyor, ancak kesin tarih ve saatlerin belirlenmediğini kabul etmesine rağmen, 20 Eylül’de (PT) satışlara devam etmeyi umuyor.

İşte Live Wire’ın Twitter’daki durum hakkında söyledikleri:

Oyun Kuzey Amerika’daki eShop vitrinlerinde tekrar yayınlandığında bu makaleyi güncelleyeceğiz. Daha fazla bilgi için, geçen haftaki aşağıdaki hikayemize göz atın:


orijinal makale [Wed 14th Sep, 2022 09:30 BST]: sırasında en sevdiğimiz sürprizlerden biri Nintendo Direct dün Bu sadece bir hazine olmadığının bir teyidiydi. parlak gümüş tabanca geri, ama yapabiliriz satın al hemen. Kaçınız çevrimiçi mağazaya koştu ve hemen indirdi? Ancak Kuzey Amerika’da oyun eShop’tan kaldırıldığı için oldukça hızlı olmalısınız.

Canlı yayına birkaç saat kala oyuncular, oyunu eShop’ta bulamayınca endişelerini Twitter üzerinden dile getiriyorlardı. Fragman ayrıca özel hale getirildi veya YouTube’dan kaldırıldı.

Limanın yayıncısı Live Wire, Twitter’da konuyu kabul ederek çok kısa bir açıklama yaptı, ancak kaldırılmasının nedeni belirsiz.

“Şu anda, Radiant Silvergun Kuzey Amerika’da satın alınamıyor. Hemen yanıt vereceğiz. Satın alınabilir olduğunda size haber vereceğiz.”

Bu, Live Wire oyununun eShop’tan ilk kez aniden kaldırılması değil. Mochihimsama Geçen yıl Avrupa eShop’ta yayınlanmasından kısa bir süre sonra yaş sınıflandırma hatası nedeniyle kaldırıldı, ancak bir sonraki ay yeniden ortaya çıktı:

Radiant Silvergun ile bazı oyuncular, bağlantı noktasında müziğin sık çalmaması da dahil olmak üzere bazı sorunlar olduğunu bildirdi, ancak oyunun kaldırılması için resmi bir neden verilmedi. Neyse ki, oyun hala Japon ve Avrupa eShop’larında satın alınabilir.

Daha fazlasını öğrenir öğrenmez bu makaleyi güncelleyeceğiz!

derinlemesine okuma

READ  YouTuber, Nintendo müziği için 500'den fazla telif hakkı talebi aldı